Lyže Fischer

Skočit na obsah stránky

Hlavní sekce tohoto webu: SJEZD BĚH ROLLER

Běžecká vázání Fischer

Spojovací prvek mezi běžeckou lyží a botou je vázání. Je zodpovědné za přenos sil z nohy přes lyžařskou botu na lyži. Každý lyžař od vázání vyžaduje spolehlivost, snadné ovládání, stabilitu a kontrolu.

Xcelerator Pro Skate

Nové vázání Xcelerator Pro Skate bylo vyvinuto pro další využití potenciálu při bruslení. Optimalizovaná stojná poloha zajišťuje vyšší výkon. A je individuálně přizpůsobitelná, bez nářadí.

Optimální poloha

Vázání Xcelerator SSR zajišťuje optimální polohu při bruslení. Díky neutrální poloze nohy se stabilita a kontrolovatelnost systému pro běh na dlouhých tratích významně a podstatně zvýší.

Vyšší výkon

Speciální konstrukce s extra širokým pláštěm byla vyvinuta, aby běžci umožnila optimální přenos síly a vysoké rychlosti.

Jednoduchá nastavitelnost

Funkce Quick Lock nabízí možnost montáže a individuálního umístění vázání na lyži zcela bez nářadí (klíč NIS).

XCELERATOR - nová technologie pro vyšší rychlost

XCELERATOR

O 40% lehčí

Vysoký výkon se odráží v hmotnosti. Díky novému designu a nové technologii jsme redukovali hmotnost oproti předchozímu modelu R4 až o 40%. Snížení hmotnosti zaručuje běžci větší cit pro lyže, nejlepší kontrolu a vyšší rychlost.

Více kontroly a stability

Širší deska vázání zvyšuje kontaktní plochu mezi botou a vázáním. Společně s dvojitou vodicí kolejnicí je tak podstatně a citelně zvýšena stabilita a kontrolovatelnost systému pro běh na lyžích.

Maximální kontakt

Na minimum snížená vzdálenost mezi botou a lyží zaručuje nejlepší přenos síly a vysokou citlivost. To šetří energii. Žádný jiný systém vázání nepřibližuje lidskou nohu tak blízko k běžecké lyži.

Nejlepší přenos síly

NIS - bezpečné spojení bez šroubů. Lyže a deska vázání se díky patentovanému spojení stávají doživotně jednou jednotkou. Výsledkem je nejlepší přenos síly díky volnému průhybu lyže.

NNN, NIS

Systém NNN - logo

Kolekce vázání Fischer dala přednost systému vázání New Nordic Norm (NNN). Firma Rottefella, která vyvinula systém vázání NNN, zaručuje nejvyšší kvalitu a funkčnost svých vázání již 75 let. Inovace jako Nordic Integrated System (NIS) vedly k vybudování a upevnění vedoucího postavení systému NNN na trhu.

Více informací o systému NIS »


Běžecká vázání Fischer