Úvod » Novinky » Lyžařské boty na míru Fischer Vacuum

Lyžařské boty na míru Fischer Vacuum

Maximální individualita a nekompromisní efektivita, s ohledem na dokonalost - to je VACUUM. Souhra tří špičkových technologií zvyšuje přizpůsobivost lyžáků na míru na novou úroveň. Jedinečné dosažení dokonalého tvaru lyžáku na míru. 

Vacuum 3D sken chodidla

Pro zaručení maximální individuality při určování správné lyžařské boty je proveden přesný 3D sken nohou. To znamená, že je přesně stanovena nejen délka a šířka, ale i celkový tvar nohy. Na základě této analýzy může být provedena správná volba lyžařských bot. Ve virtuálním prostředí se pak do skenu nohou umístí lyžáky. Všechny potenciální vypékací body jsou identifikovány a vizualizovány. Je-li potřeba lyžáky upravit, provede se jedna ze dvou technologií: VACUUM ZONE FIT nebo VACUUM FULL FIT.

Vacuum zone fit

VACUUM ZONE FIT umožňuje nekompromisně přesné vypečení skeletu na individuální anatomii nohy - přesně tam, kde je to nutné. Nejprve jsou identifikovány a analyzovány vypékací body určené 3D skenem. V procesu tváření se na skelet umístí silikonové podložky a aktivuje se vyhřívání. Následuje částečné přizpůsobení skeletu individuálnímu tvaru nohy pro dosažení optimálního tvaru.

Vacuum full fit proces

VACUUM FULL FIT umožňuje kompletní vypečení skeletu přes VACUUM 2Zone pro maximální individualitu a optimální tvar. U Fischer VACUUM FULL FIT procesu se lyžařské boty nejprve zahřejí na 80°C, následně vstoupíte do lyžáků s vložkou. Lyžařské boty jsou pevně uchyceny a chladící a kompresní podložky jsou zapnuty. Fischer vyvinul VACUUM stanici speciálně pro tento účel. Je to klíč celého procesu tvarování. Stlačený vzduch se používá pro tvarování celé lyřaské boty v ideálním případě tak, aby odpovídal noze. Lyžáky si konečný tvar udržují i po vychladnutí.

 
Doporučené produkty

RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit

Flex index: 120

Šířka základny: 97 mm +/- 3 mm

RC Pro 110 Vacuum Full Fit

Flex index: 110

Šířka základny: 100 mm +/- 5 mm

My Hybrid 100+ Vacuum Full Fit

Flex index: 100

Šířka základny: 103 mm +/- 5 mm

Sjezdové lyžování | 18.3.2019

© SF České Budějovice 2004-19 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz