Úvod » Novinky » Běžkařina » Běžky Fischer se šupinami = Vario Crown

Běžky Fischer se šupinami = Vario Crown

Když se potkají kvality stoupání a skluzu, potom je výsledek velmi jednoduchý: Fischer Vario Crown. Známá jako šupina, která podporuje stoupání na běžkách. Nejprodávanější mechanický systém podpory stoupání byl ještě vylepšen novou generací technologie Crown. Nyní třídílná technologie Crown zajišťuje snadný přenos síl a homogení skluz. To umožňuje dokonalý odraz a skluz ve všech sněhových podmínkách.

Fischer zahájil svoji revoluční technologii Crown v roce 1976

První univerzální stoupací systém na světě, který poskytuje impozantní výkon bez jakéhokoliv mazání a prakticky ve všech teplotních a sněhových podmínkách. Velmi úspěšný Premium Crown je jedním z nejznámějších příkladů toho, jak desetiletí zkušeností vedou ke stále lepší kombinaci odrazu a skluzu.

Tajemství se skrývá v tom nejmenším detailu

Stoupací vzor šupiny zajišťuje dosud nedosaženou účinnost pohybu. V dokonalé interakci s úspěšným Single Crown a Double Crown pro přímý a silný odraz a Gliding Crown s jejich zaobleným profilem zaručují maximální skluz. Optimálně vyladěný stoupací a skluzný systém je tajemstvím všestrannosti ve všech sněhových podmínkách. Namrzání a voskování jsou už dávno minulostí pro běžky se šupinou Fischer Vario Crown. Běžkám se šupinou Fischer Vario Crown nic nemůže stát v cestě, aby jste si užili běžkování.

 
Doporučené produkty

SUPERLITE CROWN EF + CONTROL STEP

Hmotnost: 1 260 g/194 cm

Skluznice: World Cup Pro/Vario Crown

INSPIRE EF + CONTROL STEP

Hmotnost: 1 220 g/M

Skluznice: World Cup Pro/Vario Crown

ORBITER EF + CONTROL STEP

Hmotnost: 1 220 g/M

Skluznice: World Cup Pro/Vario Crown

Běžkařina | 18.1.2019

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz