Úvod » Novinky » Běžkařina » Jak pečovat o stoupací pásky Fischer Twin Skin

Jak pečovat o stoupací pásky Fischer Twin Skin

Při používání twin skin běžek je zcela normální, že se na twin skin stoupací pásy zachytí části nečistot nebo vosku ze stopy. To má za následek snížení skluzných vlastností a riziko namrzání sněhu. Určité množství péče o twin skin pásky vám pomůže a zaručí více zábavy v různých sněhových podmínkách.

Jak pečovat o stoupací twin skin pásky

1. K čištění twin skin stoupacích pásků doporučujeme použít dle návodu Vauhti Skin Cleaner a poté hadříkem vyčistit jednotlivé twin skin pásy od špičky k patce (zepředu dozadu).

2. Pro zlepšení skluzu a zabránění namrzání sněhu doporučujeme použít Vauhti SKIN CARE, který rovněž aplikujte od špičky k patce (zepředu dozadu).

Jak pečovat o stoupací twin skin pásky

Oba produkty neobsahují uhlovodíková rozpouštědla, což znamená, že nemají žádný negativní vliv na přilnavost lepidla k twin skin páskům. Buďte opatrní u produktů obsahujících uhlovodíková rozpouštědla: nadměrné množství může vést k tomu, že se stoupací twin skin pásy odlepí od skluznice. Pokud jste omylem použili nesprávný prostředek, nezoufejte. Výměna stoupacích pásků twin skin je jednoduchá - Jak vyměnit stoupací pásky twin skin? případně Jak zkrátit stoupací pásky twin skin?

VHODNÉ PRO ČISTĚNÍ PÁSŮ FISCHER TWIN SKIN

čističe pásů fischer twin skin

NEVHODNÉ PRO ČISTĚNÍ FISCHER TWIN SKIN PÁSŮ

NEVHODNÉ ČISTIČE FISCHER TWIN SKIN PÁSŮ

 

Běžkařina | 4.4.2019

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz