Úvod » Novinky » Běžkařina » Nová dimenze rychlosti - Speedmax 3D

Nová dimenze rychlosti - Speedmax 3D

V historii někdy rozhodují setiny sekundy. S tímto vědomím byl vyvinut produkt Fischer Speedmax 3D s voskovací bočnicí (Gliding Sidewall). Bočnice je navržena tak, aby snížila třecí odpor, který vás okrádá o čas a rychlost. Bočnice se může skutečně voskovat, aby podporovala novou úroveň skluzu. Cold Base Bonding umožňuje lepší absorpci vosku a brousitelnost, zatímco označení RACE CODE potvrzuje, že máte vybavení na mistrovství světa.

Při pohybu ve stopě a nebo při bruslení vytvářejí běžky kontakt nejenom skluznicí. Přidáním voskovatelného skluzného materiálu na bočnice snižuje konstrukce Speedmax 3D tření a zvyšuje rychlost skluzu.

Tato nová generace Speedmax byla vytvořena nejlepšími technologiemi snižující celkovou hmotnost běžek a vyvinuta s nejúspěšnějšími závodníky Světového poháru, aby byly co nejlehčí a nejrychlejší v historii. Speedmax 3D jsou navrženy pro běžkaře odhodlané trénovat a závodit na nejvyšší úrovni.