Úvod » Novinky » Běžkařina » Fischer Twin Skin - nové stoupací pásy

Fischer Twin Skin - nové stoupací pásy

Od zimní sezóny 2018/19 nabízí Fischer nové modely s unikátními pásy Twin Skin. Počínaje novým špičkovým modelem Twin Skin Speedmax 3D s účastí na Světového poháru, k lehkému Twin Skin Carbon Pro až po Twin Skin Carbon Junior pro budoucí hvězdy. Pro docílení co nejplynulejšího skluzu jsou tyto pásy mírně asymetricky vsazené, rozdílná je lehce také jejich hloubka. Např. u Twin Skin Race jde o 100% mohér, u Twin Skin Pro 70% mohér mix. Díky teflonové vrchní úpravě pásů je maximálně redukována nasákavost i následné namrzání. Obzvláště v tvrdé a zledovatělé stopě jsou tyto lyže nepřekonatelné, zaručují jistotu při odrazu.

Unikátní

Co dělá Twin Skin tak zvláštní: jak název napovídá, je to všechno o dvou oddělených mohérových proužcích, které jsou uspořádány v posunutých polohách s proměnlivými základovými hloubkami pro hladké a vyvážené klouzání. 100% mohér nebo mohérový mix zajišťují spolehlivý odraz, zejména v tvrdých nebo ledových podmínkách. Díky jedinečnému teflonovému povlaku je absorpce vlhkosti a následná námraza minimalizována.

Individuální

Vzhledem k tomu, že délka Twin skinů nemůže být 100 % přizpůsobena sněhovým podmínkám, je důležité individuální nastavení vázání. Díky nastavitelnému vázání TURNAMIC se lépe přizpůsobíte Vaší potřebě. Přesuňte ho dopředu pro větší přilnavost a snadnější stoupání. Posuňte ho dozadu, abyste měli lepší kluzné vlastnosti. Máte tak ideální vybavení pro všechny podmínky.

 
Doporučené produkty

TWIN SKIN SPEEDMAX 3D

Boční forma: 41-44-44

Délky: 192-207

TWIN SKIN PRO + CONTROL STEP

Boční forma: 41-44-44

Délky: 182 - 207

Běžkařina | 2.12.2019

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz