Úvod » Novinky » Běžkařina » Novinky z oblasti běžkařiny na sezónu 20/21

Novinky z oblasti běžkařiny na sezónu 20/21

Vize značky Fischer pro příští rok je být první volbou pro každého sportovce. Při hledání správné lyže jsou určující faktory, jako je úroveň lyžaře, výška, hmotnost a konkrétní typ lyžování. Pohlaví tedy nehraje žádnou roli.

TECHNOLOGIE EFFICIENT FORWARD - POCÍTÍTE ROZDÍL

Nikdy nebylo snazší soustředit se více na radosti z denního běžkování s rodinou a přáteli a méně na to, aby vaše běžky jely. Kolekce běžek s technologií Efficient Forward je navržena tak, aby poskytovala hladký a silný odraz bez nutnosti dokonalé techniky. Nová řada Sport nabízí delší délky běžek, které maximalizují skluz, a v nové řadě Cruising kratší délky běžek, které zlepšují kontrolu. S technologií Efficient Forward budete chtít běžkovat dál a dál a častěji.

SUPERLITE CROWN EF

Lehké Superlite Crown EF jsou i nadále oblíbenou volbou běžkařů, kteří se chtějí dostat na další úroveň. Tyto běžky s technologií Vario Crown mají vynikající přilnavost v široké škále podmínek a konstrukci Efficient Forward, který zajišťuje hladký a silný odraz. Skluznice má závodní kvalitu a povrchovou úpravu Speed Grinding 2.0 pro lepší skluz.

ORBITER EF

Bezkonkurenční běžky v kategorii Cruising, Orbiter EF jsou i nadále nejlehčí běžky v kategorii. Nyní jsou vyrobeny s Efficient Forward pro hladký a silný odraz. Skluznice je kvalitní závodní s Speed Grinding 2.0, který poskytuje perfektní skluz.

CARBONLITE SKATE - VÝKON PODKAL KOMFORT

Přepracovaná bota Carbonlite Skate vychází ze závodů světového poháru, snížila hmotnost a zvýšila výkon. Nová karbonová manžeta a pata pracují společně s vylepšeným vnitřním šněrovacím systémem pro optimální přenos a kontrolu energie. Nyní si můžete užít závodní výkon, který očekáváte, s kondicí a pocitem, který chcete.

UŽIJTE SI BĚŽKOVÁNÍ S TWIN SKINEM

Raději věnujte více času přátelům nebo rodině při běžkování a méně času pokusy o to, aby vaše vybavení fungovalo. Spolehlivá přilnavost pásků Twin Skin doplňuje konstrukce Efficient Forward, která umožňuje běžkařům lépe se odrazit bez dokonalé techniky. Lepší přilnavost vede k lepšímu skluzu a to vede až k lepšímu pocitu z běžek.

TWIN SKIN SUPERLITE EF

Twin Skin Superlite EF jsou vždy oblíbené u běžkařů, kteří chtějí podniknout další krok k zdokonalení techniky. Jsou lehké a univerzální do jakýchkoliv podmínek. Mají technologii Efficient Forward pro efektivní odraz, který nevyžaduje hodně energie. Speed Grinding 2.0 nabízí skluz závodní kvality. Kompaktní design s proměnnou hloubkou mohairových pásků Twin Skin nabízí konzistentní a efektivní přilnavost i za tvrdých podmínek.

TWIN SKIN CRUISER EF

Twin Skin Cruiser EF nabízí vše, co rekreační běžkaři potřebují ke dni strávenému ve stopě. Běžky mají lehčí jádro a lepší skluznici, která má i lepší skluz. Konstrukce Efficient Forward a mohérové pásky Twin Skin tvoří bezpečný a spolehlivý odraz. Twin Skin Cruiser jsou menší, aby se zvýšila kontrola a ovladatelnost.

 

Běžkařina | 3.2.2020

© SF České Budějovice 2004-20 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz