Úvod » Novinky » Běžkařina » Technologie Efficient Forward - Pocítíte ten rozdíl

Technologie Efficient Forward - Pocítíte ten rozdíl

Nikdy nebylo snazší soustředit se více na radosti z denního běžkování s rodinou a přáteli a méně na to, aby vaše běžky jely. Kolekce běžek s technologií Efficient Forward je navržena tak, aby poskytovala hladký a silný odraz bez nutnosti dokonalé techniky. Nová řada Sport nabízí delší délky běžek, které maximalizují skluz, a v nové řadě Cruising kratší délky běžek, které zlepšují kontrolu. S technologií Efficient Forward budete chtít běžkovat dál a dál a častěji.

SUPERLITE CROWN EF

Lehké Superlite Crown EF jsou i nadále oblíbenou volbou běžkařů, kteří se chtějí dostat na další úroveň. Tyto běžky s technologií Vario Crown mají vynikající přilnavost v široké škále podmínek a konstrukci Efficient Forward, který zajišťuje hladký a silný odraz. Skluznice má závodní kvalitu a povrchovou úpravu Speed Grinding 2.0 pro lepší skluz.

ORBITER EF

Bezkonkurenční běžky v kategorii Cruising, Orbiter EF jsou i nadále nejlehčí běžky v kategorii. Nyní jsou vyrobeny s Efficient Forward pro hladký a silný odraz. Skluznice je kvalitní závodní s Speed Grinding 2.0, který poskytuje perfektní skluz.

 
Doporučené produkty

SUPERLITE CROWN EF + CONTROL STEP

Boční forma: 48-44-46

Délky: 179-204

ORBITER EF + CONTROL STEP

Boční forma: 48 - 44 - 46

Délky: S/164, M/174, L/184, XL/189

TWIN SKIN CRUISER EF + CONTROL STEP

Boční forma: 49 - 45 - 47

Délky: S-XL

Běžkařina | 9.11.2020

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz