Úvod » Novinky » Běžkařina » Mohérové běžky Twin Skin nově s technologií EF

Mohérové běžky Twin Skin nově s technologií EF

UŽIJTE SI BĚŽKOVÁNÍ S TWIN SKINEM

Raději věnujte více času přátelům nebo rodině při běžkování a méně času pokusy o to, aby vaše vybavení fungovalo. Spolehlivá přilnavost pásků Twin Skin doplňuje konstrukce Efficient Forward, která umožňuje běžkařům lépe se odrazit bez dokonalé techniky. Lepší přilnavost vede k lepšímu skluzu a to vede až k lepšímu pocitu z běžek.

TWIN SKIN SUPERLITE EF

Twin Skin Superlite EF jsou vždy oblíbené u běžkařů, kteří chtějí podniknout další krok k zdokonalení techniky. Jsou lehké a univerzální do jakýchkoliv podmínek. Mají technologii Efficient Forward pro efektivní odraz, který nevyžaduje hodně energie. Speed Grinding 2.0 nabízí skluz závodní kvality. Kompaktní design s proměnnou hloubkou mohairových pásků Twin Skin nabízí konzistentní a efektivní přilnavost i za tvrdých podmínek.

TWIN SKIN CRUISER EF

Twin Skin Cruiser EF nabízí vše, co rekreační běžkaři potřebují ke dni strávenému ve stopě. Běžky mají lehčí jádro a lepší skluznici, která má i lepší skluz. Konstrukce Efficient Forward a mohérové pásky Twin Skin tvoří bezpečný a spolehlivý odraz. Twin Skin Cruiser jsou menší, aby se zvýšila kontrola a ovladatelnost.

 
Doporučené produkty

TWIN SKIN SUPERLITE EF + CONTROL STEP

Boční forma: 48-44-46

Délky: 179-204

TWIN SKIN CRUISER EF + CONTROL STEP

Boční forma: 49 - 45 - 47

Délky: S-XL

Běžkařina | 4.11.2020

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz