Úvod » Novinky » Běžkařina » Fischer Carbonlite Skate - Když výkon potkal komfort

Fischer Carbonlite Skate - Když výkon potkal komfort

Nově přepracovaná bota Carbonlite Skate je velmi podobná botě ze Světového poháru a opravdu se vyznačuje vynikajícím výkonem za dostupnou cenu. Jedná se o velmi atraktivní botu nabízející také vysoký komfort. Tato bota na běžky rozhodně stojí za vyzkoušení.

Poutavý štíhlý tvar a závodní design zaujmou na první pohled. Karbonový podpatek a manžeta zefektivňují vzhled a oproti svému předchůdci nabízejí znatelné snížení hmotnosti. Tyto karbonové komponenty zajišťují potřebnou stabilitu a přesný přenos síly při odrazu. Potřebnou podporu zajišťuje také podrážka TURNAMIC Race Skate, která je vyrobena z materiálu PEBAX, který zajišťuje trvale dynamické vlastnosti v širokém rozsahu teplot.

Nová textílie je extra elastická a pohodlně obepíná nárt. Podlepený zip zamezuje průnik vody. Vnitřní botička je vyrobená z prodyšné síťoviny a poskytuje větší bezpečnost a teplo, které se při delších výletech opravdu osvědčí. Při vývoji bot byla věnována zvláštní pozornost pohodlí s viditelnými výsledky a to díky Easy Entry Loops. Při nazutí do měkkého materiálu se běžkař okamžitě cítí bezpečně a pohodlně. Ploché tkaničky s extra malým a snadným systémem utahování Speed Lock zajišťují, že bota nemá žádné nepříjemné tlakové body. Nohy běžkaře jakéhokoli tvaru, tak mají bezpečné držení paty. Nový Heel Fit umožňuje individuálně přizpůsobit držení paty.

Pro zlepšení přilnavosti boty je ke každé botě přiložen distanční díl poloviční velikosti. Běžkaři s extrémně úzkými chodidly nebo ti, kteří spadají mezi dvě velikosti, mohou vložit vložku pod stélku, aby snížili vnitřní objem boty, aniž by to ovlivnilo velikost. Pro dlouhodobou svěžest uvnitř boty jsou stélky ošetřeny Fischer Fresh.

Všechny tyto detaily společně vytvářejí z nové Carbonlite Skate pohodlnou, ale zároveň vysoce výkonnou závodní botu za přijatelnou cenu. Nejlepším způsobem, jak vyzkoušet všechny tyto výhody, je vyzkoušet boty u nejbližšího prodejce Fischer.

 

Běžkařina | 29.11.2020

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz