Úvod » Novinky » Běžkařina » Aeroguide - Běžky na skate, které vás snadno provedou zimou.

Aeroguide - Běžky na skate, které vás snadno provedou zimou.

Nehledejte nic jiného než Aeroguide - nové běžky na skate pro rekreační běžkaře a začátečníky. Díky inovativním technologiím si užijte snadnější manipulaci, stabilnější skluz a optimální rozložení síly pro bezpečný odraz. Lehké a odolné Aeroguide jsou dokonalou volbou pro každého běžkaře, aby si běžkování užil na maximum.

 
 

AEROGUIDE SKATE 85

Zcela nové, velmi lehké Aeroguide Skate 85 jsou speciálně navrženy pro rekreační a aktivní běžkaře pro podporu a zlepšení jejich techniky bruslení. Vylepšené vykrojení poskytuje větší přilnavost na hraně, takže odrážení je snadné. Dvě průběžné drážky zvyšují stabilitu a kontrolu při klouzání. Pocit kontroly při běžkování v kombinaci s kratší délkou běžek zajišťuje zimní zážitek bez námahy.


AEROGUIDE SKATE 75

Nové, lehké Aeroguide Skate 75 jsou speciálně navrženy pro potřeby rekreačních a aktivních běžkařů pro podporu zdokonalování techniky bruslení. Vylepšené vykrojení poskytuje větší přilnavost na hraně, takže odrážení je snadné. Dvě průběžné drážky zvyšují stabilitu a kontrolu při klouzání. Pocit kontroly při běžkování v kombinaci s kratší délkou běžek zajišťuje zimní zážitek bez námahy.

 

Běžkařina | 12.6.2024

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz