Úvod » Novinky » Freeride » Nová řada freeride lyží Ranger - Stvořeno pro ještě větší zážitek z jízdy

Nová řada freeride lyží Ranger - Stvořeno pro ještě větší zážitek z jízdy

Nová All-mountain / Freeride řada skutečně dostojí svému jménu, protože nabízí lyžařům nekonečné možnosti na horách. Nová řada Ranger je výsledkem pokračující spolupráce značky Fischer mezi sportovci a vývojáři produktů s cílem učinit tuto ikonickou řadu lyží ještě poutavější. Vůdčím principem je slogan „Stvořeno pro ještě větší zážitek z jízdy“.

Mimořádně všestranné

Bez ohledu na podmínky, terén nebo preference lyžařů vytváří řada Ranger silnější touhu lyžovat. Díky zcela nové geometrii jsou tyto lyže mimořádně univerzální. Prořezávají se těžkým sněhem, plavou v prašanu a lze jim věřit i v těch nejstrmějších a nejdrsnějších podmínkách. Kolekce je navržena pro lyžaře, kteří hledají silný a stabilní výkon, a pro ty, kteří hledají hravý a svižný výkon. Všechny lyže řady Ranger, pocházející od značky, která má DNA lyžařských závodů.

Jedinečnou vlastností nové řady Ranger je individuální velikost plátů Titanalu, nazývaných Shaped Ti. Čím užší lyže, tím delší vložka Titanalu a plošší patka, což podporuje lyžaře orientované spíše na sjezd, kteří hledají lepší odezvu. Širší modely, od Ranger 102 až po 116, zvyšují hravost díky zmenšenému Titanalu, většímu vykrojení a zvýšenému zdvihu patky. Vykrojení zajišťuje optimální energetické charakteristiky pro každou lyži a čistý design nové řady Ranger podtrhuje současný charakter lyží.

Trvale udržitelný materiál

Řada Ranger byla vyvinuta s velkým důrazem na konstrukční materiály používané ke snížení dopadu na životní prostředí. Každý model má 20-25 % recyklovaných ocelových hran. Vrchní desky jsou z 50 % na bázi rostlinných olejů a obsahují 10 % recyklovaných materiálů. Základny jsou vyrobeny z nejméně 50 % recyklovaného obsahu. Lyže mají zero-waste dřevěné jádro a použitý Titanal obsahuje minimálně 80 % recyklovaného obsahu.

Ranger 108

Veškerý potenciál Ranger 108 najdete v hlubokém jemném prašanu. Model byl vyvinut pro širokou všestrannost v prašanu se stabilitou a maximální kontrolou při jakémkoli sjezdu. Jeho vynikající výkon pochází z kalibrované výztuže Titanalem.

Ranger 102

Lyžaři v hlubokém sněhu nejvíce těží ze širší velikosti a tyto lyže navíc nabízí hladkou jízdu v upravovačích. Jejich vynikající jízdní vlastnosti pochází z kalibrovaného vykrojení a vyztužení Titanalem přesně tam, kde je potřeba. Hbitý, stabilní a snadno ovladatelný Ranger 102 je ideálním lyžařským partnerem pro širokou škálu lyžování.

Ranger 96

Integrace výztuže Flex Cut a Shaped Ti poskytuje působivou přilnavost hran, vynikající kontrolu a špičkovou kvalitu jízdy. Lyže tedy zaručují snadnou zábavu na upravených sjezdovkách i mimo ně. Ranger 96 je perfektní volbou pro lyžaře, kteří si chtějí užít každý typ lyžování.

Ranger 90

Jejich vynikající jízdní vlastnosti pochází z kalibrované výztuže Flex Cut a Shaped Ti specifické pro každou délku. Snadná ovladatelnost, progresivní odezva a nesrovnatelná stabilita na sjezdovce i mimo ni z nich činí ideální lyže pro carving i oblouky v prašanu.

Ranger

Snadná ovladatelnost, progresivní odezva a nesrovnatelná stabilita na sjezdovce i mimo ni z nich činí ideální základní lyže pro první triky a oblouky v prašanu. Celodřevěné jádro znamená, že tyto lyže můžou růst s vámi, jak se jako lyžař vyvíjíte, a zabaví každého na každém svahu.

 
Doporučené produkty

RANGER 96

Hmotnost: 1 850 g/173 cm

Vykrojení: 128-96-119

RANGER 116

Hmotnost: 2 150 g/187 cm

Vykrojení: 147-116-137

RANGER 102

Hmotnost: 2 050 g/183 cm

Vykrojení: 138-103-128

Freeride | 28.1.2022

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz