Úvod » Novinky » Freeride » Fischer Ranger FR - sjede každou horu

Fischer Ranger FR - sjede každou horu

Je-li pro vás hluboký prášan jediná věc, pak je všestrannost nových Ranger FR ideálním partnerem na hory. Bez ohledu na to, jaké jsou podmínky na horách. Tento freerider splňuje všechny požadavky a umožňuje sjet jakýkoliv terén.

Ranger FR nabízí řadu technologií a současně hravost. Jejich stabilitu poznáte nejen ve vysokém prašanu, ale i v méně ideálních podmínkách na zdánlivě neprůchozích trasách. Především jejich tvar, který skutečně svítí. Freeski rocker s lehkou dvojitou špičkou je agilnější, snadno ovladatelný a umožňuje velké a krásné oblouky. Krátká lineární kontaktní plocha lyže funguje dobře v těžkých podmínkách, které se obvykle nacházejí mimo sjezdovky. To vše šetří energii a vytváří fenomenální výkon při sjezdu.

Dokonce, i když jsou nejlepší podmínky na druhé straně hory, se můžete spolehnout na Fischer Ranger FR, abyste mohli sjíždět znovu a znovu. Jednoduchá jízda není jen výsledkem konstrukce Aeroshape. Dřevěné jádro Air Tec Ti a unikátní Carbon-Nose - konstrukce ze super tenkých karbonových vláken - zajišťují minimální hmotnost, snadnou ovladatelnost a úžasnou stabilitu. Fischer Ranger FR zaujme v každé oblasti výkonu, podmaní si nejtěžší sjezdy a dělá každou cestu dobrodružstvím.

 

Freeride | 13.2.2019

© SF České Budějovice 2004-23 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz