Úvod » Novinky » Freeride » Freeridové lyžáky Fischer Ranger Free

Freeridové lyžáky Fischer Ranger Free

Představte si, že se těšíte do jakéhokoli terénu, za jakýchkoliv podmínek, vše ve stejném vysoce výkonném lyžáku. Jednoho dne je to rychlá sjezdovka, další den je to až po kolena hluboký prašan a další nedotčený freeride. To vše je možné díky Ranger. Ultralehké freeridové lyžáky, které jsou stabilní, vysoce výkonné na rychlých upravovaných svazích a zároveň nabízí volný skialp.

Nastavte nenápadnou integrovanou páčkou pro sjezd do lyžařského režimu a ultra-stabilní Ranger 130 Walk DYN se stanou plně hodnotnou lyžařskou botou. Elegantní 99mm skelet vyztužený Grilamidem zaručuje pohodlné uchycení a bezpečný pocit při jakékoliv rychlosti.

Když jsou nejlepší sjezdy po výšlapu na druhé straně kopce, je Ranger nejlepším přítelem lyžaře. Přepnutím integrované páky do režimu Walk dosáhnete vynikajícího pohybu vpřed pro chůzi nebo skialp. Pro jízdu po traversách na skalách a ledu umožňuje GripWalk s podrážkou Vibram efektivní pohyb nahoru a dolu.

Každá součást lyžařských bot Ranger byla podrobena kontrole a snížení hmotnosti, aby dosáhla impozantně skvělých 1600 gramů. Dokonce i 3D předtvarovaná vložka Active Fit Zone je co nejmenší, přesto je bota pohodlná. Lyžařské boty Ranger se dají tepelně upravit na nohou lyžaře pro dokonalé pohodlí.

Nízká hmotnost šetří cennou energii při sjezdech nebo dlouhých výšlapech. To znamená vynikající ovladatelnost v prašanu nebo při chůzi na nerovném terénu nebo dokonce na přeplněném parkovišti. Každý den jsou podmínky na horách odlišné, proto Ranger nabízí ultralehký pocit, skvělý all-round a bezkonkurenční volnost při chůzi pro vášnivé lyžaře, kteří chtějí mít všechno.

 

Freeride | 14.3.2019

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz