Úvod » Novinky » Lyžování » Novinky z oblasti sjezdu na sezónu 21/22

Novinky z oblasti sjezdu na sezónu 21/22

RC4 THE CURV - DEFINUJ SVŮJ OBLOUK?

Vyber si přesnou podobu každého dalšího oblouku a projeď ho na plný plyn. Nová lyžařská řada RC4 The Curv je jasná volba pro lyžaře, co nedělají kompromisy. Špičkový model z řady Fischer The Curv kombinuje výkonnost závodních lyží a všestrannost all-round. Výsledkem je maximální požitek v každém oblouku, od ranního manžestru až po poslední lanovku.

Inovace, jako speciálně vložená karbonová vlákna v oblasti pod vázáním, jsou zkombinovany tak, aby bylo docíleno nejefektivnějšího držení na hranách na jakémkoliv kopci. Diagowrap - karbonová výztuž okolo dřevěného jádra a Titanal, garantují tu nejlepší stabilitu a zároveň nižší váhu. Díky technologii Radical Triple Radius je jízdní dynamika fascinující v kratším i delším oblouku. Originální závodní deska World Cup Race zajišťuje optimální přenos sil a akceleraci.

Přišel čas. Definuj svůj oblouk - s novými RC4 The Curv.

PRO POŽITEK ZE SJEZDU

Když se ortodoxní skialpinista vydává na túru, má v hlavě dvě zásadní věci: co nejsnáze se dostat nahoru a co nejvíce si užít sjezd. S tímto vědomím byla vyvinuta nová řada skialpových bot Transalp. Kombinují to nejlepší ze dvou odlišných světů: velkou stabilitu a výkonnost ve sjezdu z klasických lyžařských bot a minimální hmotnost a obratnost ze skialpových bot Travers.

Na vrcholu nové série stojí boty Transalp Pro. Jsou vyrobené z materiálu Pebax Rnew, díky kterému váží pouze 1280g. Jejich stabilita a výkon předčí jakoukoliv botu v této kategorii. Zvládají náročné sjezdy a jakýkoliv terén. Jejich téměř neomezená možnost pohybu a jednoduchý aretační systém umožňují zvládnout dlouhé výstupy i náročné sjezdy. Kompaktní 3D vnitřní botička a systém zapínání Power Buckle se postarají o vynikající usazení nohy v botě.

Výkon při výstupu a výkon při sjezdu nemusí být v rozporu. Řada Transalp je správnou odpovědí na toto téma. Vítejte v nové dimenzi skialpinismu.

 

Lyžování | 16.4.2021

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz