Úvod » Novinky » Lyžování » RC4 The Curv - Definuj svůj oblouk

RC4 The Curv - Definuj svůj oblouk

Vyberte si, jak přesná bude vaše každá zatáčka, abyste mohli lyžovat na hranách. Nová generace řady RC4 Curv je perfektní volbou pro lyžaře, kteří nedělají kompromisy.

Celá řada Curv byla vyvinuta společně se čtyřmi sportovci Hansem Knaussem, Mikeem von Grünigenem, Christinou Födermayr a Kyle Smaine, aby byl zaručen maximální požitek i zábava od prvního do posledního oblouku.

RC4 THE CURV

Špičkový model nové lyžařské řady Curv kombinuje výkon závodních lyží s univerzálností a všestranností. RC4 The Curv jsou lyže nejvyšší úrovně pro špičkové lyžaře.

Speciálně vložená karbonová vlákna pod vázáním, jsou zkombinovany tak, aby bylo docíleno nejefektivnějšího držení na hranách na jakémkoliv kopci. Diagowrap - karbonová výztuž okolo dřevěného jádra a Titanal, garantují tu nejlepší stabilitu a zároveň nižší váhu. Díky technologii Radical Triple Radius je jízdní dynamika fascinující jak v kratším tak i v delším oblouku. Originální závodní deska World Cup Race zajišťuje optimální přenos sil a akceleraci.

Definuj svůj oblouk - s RC4 The Curv.

RC4 CURV GT

RC4 Curv GT má vše, co oddaní lyžaři potřebují pro celou sezónu zábavy. 76 mm střed nabízí optimální rovnováhu ovládání a stability v měnících se nebo proměnlivých sněhových podmínkách. Tvar Radical Triple Radius umožňuje dynamické, ostré zatáčky libovolného poloměru. Karbonová výztuž kolem lehkého dřevěného jádra plus použití Titanalu udržuje nízkou hmotnost a vysokou torzní tuhost pro stabilní, hbitý pocit, vylepšený vynikající přilnavostí hran. To vše dělá jednu z nejuniverzálnějších, přesto rychlých lyží.

RC4 THE CURV DTX

Díky závodní DNA modelu Fischer RC4 Curv DTX jsou tyto lyže schopné bavit ve vysoké rychlosti po celý den na horách. Tvar Radical Triple Radius umožňuje dynamické, ostré zatáčky libovolného poloměru. Karbonová výztuž kolem lehkého dřevěného jádra plus použití Titanalu udržuje nízkou hmotnost a vysokou torzní tuhost pro stabilní, hbitý pocit, vylepšený vynikající přilnavostí hran. Oddané lyžařky mají s těmito lyžemi zaručenou fantastickou zimu.

RC4 THE CURV DTI

Vyváženost rychlosti, přesnosti a stability znamená, že RC4 Curv DTi vykouzlí úsměv na tváři opravdovým lyžařům, kteří hledají na horách úplnou zábavu. Tvar Radical Triple Radius umožňuje dynamické, ostré zatáčky libovolného poloměru a velikosti. Speciálně umístěná karbonová vlákna v oblasti vázání zajišťují hladkou a stabilní důvěru. Lehké jádro z topolového dřeva a Titanal dělají lyže velmi hbitými a snadno ovladatelnými, což zvyšuje jejich vysoce univerzální výkonnostní charakter.

 
Doporučené produkty

THE CURV DTX MT + RSX Z12 PR

Hmotnost: 2 100 g/171 cm

Radius: 15,5 m/171 cm

THE CURV DTI AR WS + RS 11 PR

Hmotnost: 1 950 g/164 cm

Radius: 13 m/164 cm

THE CURV POWER TPR + RS 10 PR

Hmotnost: 1 850 g/160 cm

Radius: 15 m/160 cm

Lyžování | 11.10.2021

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz