Úvod » Novinky » Rollerski » Nové Speedmax Classic rollerski - nejlehčí na trhu

Nové Speedmax Classic rollerski - nejlehčí na trhu

Nové kolečkové lyže Speedmax Classic vytváří na trhu nové standardy pro váhu rollerski. Skutečnost, že se jedná o nejlehčí rollerski na trhu, spolu s vynikajícím výkonem, přesvědčila celou porotu v testu xc-ski.de. Mezi 42 různými testovanými modely získaly Speedmax Classic nejvyšší ocenění - 5 hvězdiček.

Speedmax Classic zaujmou svou nápadnou lehkostí. Jsou k dispozici ve dvou tvrdostech: Medium váží pouhých 830 gramů a je vhodná pro běžkaře do 85 kg. Pro sportovce s hmotností vyšší než 80 kg se doporučuje verze stiff s váhou 850 gramů. Této extrémně nízké hmotnosti je dosaženo karbonovou konstrukcí rámu. Kromě toho karbonová vlákna zajišťují, že rám se prohýbá stejně jako klasické běžky a přitom nabízí vysokou torzní tuhost.

Novinkou je konstrukce Bridge Arch Shape, která dává rámu určité předpětí. Konstrukce tak poskytuje velmi vysokou světlou výšku pro ochranu rámu. Současně je dosaženo nejnižší možné polohy, což také vede k lepšímu pocitu z jízdy. Poměrně velká kolečka s šířkou 45 mm a průměrem 70 mm zajišťují vysokou stabilitu.

Fakta:

Váha: Medium: 830 g; Stiff: 850 g

Typ kol: FR medium

Průměr a šířka kol: 70/45 mm

Světlá výška nezatížená: 31,5 mm

Vzdálenost od osy: 745 mm

 
Doporučené produkty

Speedmax Classic STIFF

Tvrdost: stiff

Hmotnost 1 lyže: 850 g

Speedmax Classic MEDIUM

Tvrdost: medium

Hmotnost 1 lyže: 830 g

Rollerski | 29.6.2020

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz