Úvod » Novinky » Skialpinismus » Skialpové boty Transalp

Skialpové boty Transalp

Když se hardcore lyžaři vydají na skialpinistické túry, obvykle kladou důraz na dva aspekty: výstup bez námahy a vzrušující sjezd. Přesně na to jsme mysleli při vývoji nových skialpinistických bot Transalp. Kombinují se dva různé světy způsobem, který jste dosud nikdy nezažili: stabilita a síla sjezdových bot plus minimální hmotnost a hbitost skialpinistických bot.

Nová dimenze ve skitouringu

TRANSALP PRO

Transalp Pro stojí na samém vrcholu této nové řady skialpových bot. Materiál skořepiny a manžety Pebax Rnew váží 1280 g, přičemž je stále stejně stabilní a schopný jako žádná bota před tím. Zvládne náročné stoupání v jakémkoli terénu s nekompromisním přenosem síly. Téměř neomezený rozsah pohybu a jednoduché nastavení jednou rukou mu umožňuje efektivně zdolat i ta nejdelší stoupání. Kompaktní 3D vložka a systém Power Buckle zajišťují dokonalý tvar. Výkon do kopce a výkon z kopce nemusí být kompromisem. Série Transalp toto téma považuje za uzavřené.

Vítejte v nové dimenzi skitouringu.

Transalp Tour & Transalp Tour WS

Silné, lehké a snadno ovladatelné boty Fischer Transalp Tour jsou všestranným společníkem s nekompromisním přenosem síly. Fischer Transalp Tour WS mají užší střed pro skialpinistky.

Kombinace materiálů Pebax Rnew (skořepina) a TPU (manžeta), jedinečný systém Power Buckle a předtvarovaná vyztužená vložka zajišťují skvělou stabilitu a vynikající výkon při sjezdu. S hmotností pouhých 1350 g a pohyblivou manžetou o 80 stupňů je pro tyto skialpové boty hračkou opakovaně vyjít na hřeben kopce. Dvojitý zámek Ski/Walk mechanismu přináší další stabilitu a bezpečnost. Všechny přezky a popruhy jsou intuitivní a lze je ovládat jednou rukou.

Transalp TS

Fischer Transalp TS jsou základním modelem této řady skialpinistických bot Transalp a nabízí vše, co potřebujete pro úspěšnou skialpovou túru, od nazutí až do poslední zatáčky. Snadno se ovládají, dobře jdou do kopce a sviští ve sjezdu.

Unikátní systém přezek, pevná skořepinová konstrukce PU a dvojitý zámek Ski/Walk mechanismu přinášejí mimořádnou stabilitu a jistotu a zajišťují skvělý výkon při sjezdu. Transalp TS s relativně nízkou hmotností a pohyblivou manžetou o 80 stupňů zaručuje vynikající volnost pohybu. Všechny přezky a popruhy lze pro pohodlí ovládat pouze jednou rukou. Skialpové boty se skvělým poměrem ceny a výkonu a obohacující kombinací vysokého pohodlí a funkčnosti.

 
Doporučené produkty

TRANSALP CARBON PRO

Hmotnost: 1 280 g

Flex index: 130

Skialpinismus | 1.11.2021

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz