Úvod » Novinky » Skialpinismus » Vytvořeno k většímu objevování - Nová skialpová řada lyží Tour

Vytvořeno k většímu objevování - Nová skialpová řada lyží Tour

Nová řada skialpových lyží Tour vytvořená tak, aby jste oběvili ještě více. Lehkost ve stoupání, spolehlivost v ošemetných situacích a neuvěřitelné potěšení ze sjezdu. Ať už podnikáte skialpové túry ve volném terénu nebo v nejvyšších horách – s naší novou kolekcí lyží Transalp si užijete ještě více zábavy, pokud jde o rychlé sjezdy.

Nová kolekce Transalp

Do detailu promyšlený nový koncept lyží s novými geometriemi, ručně vybíranými ultralehkými dřevěnými jádry Paulownia a naší osvědčenou technologií Shaped-Ti zvýší vaši úroveň skialpinismu bez ohledu na terén. Vyrobeno skialpinisty pro skialpinisty a ověřeno skialpinisty! Vyrobeno v Evropě s důrazem na udržitelnost.

 
 
Které budou vaše další skialpové lyže?

Nyní přejděme k podrobné prezentaci produktu. Podívejte se blíže na nové modely a jejich vlastnosti, abyste našli perfektní nové skialpové lyže pro vás.

Transalp 92 CTI PRO

Strmé, ledové, těžké. Transalp 92 CTI Pro je navržen přesně pro tyto podmínky. Prodloužená titanalová vložka poskytuje maximální stabilitu v nejdrsnějších podmínkách. Karbonové výplety ve dvojitém designu a ručně vybírané dřevěné jádro Paulownia dělají tuto lyži ještě lehčí. Zbraň pro ambiciózní skialpinisty.

TRANSALP 92 CTI PRO

Hmotnost: 1 205 g

Radius: 21 m/176 cm

Transalp 86 CTI PRO

Strmé, ledové, těžké. Transalp 86 CTI Pro je navržen přesně pro tyto podmínky. Prodloužená titanalová vložka poskytuje maximální stabilitu v nejdrsnějších podmínkách. Dvojitá karbonová vrstva a ručně vybrané dřevěné jádro Paulownia dělají tuto lyži ještě lehčí. Zbraň pro ambiciózní skialpinisty ve střední šířce pro univerzální použití.

TRANSALP 86 CTI PRO

Hmotnost: 1 150 g

Radius: 21 m/176 cm

Transalp 105 CTI

Perfektní freeride skialpa pro vysoké potěšení ze sjezdů: Díky své šířce a optimálnímu tvaru nabízí Transalp 105 CTI obzvlášť dobrý zdvih a bezkonkurenční lyžařské výkony. Unikátní technologie Shaped TI ve spojení s dřevěným jádrem Air Tec a karbonovými vlákny dělá lyži nejen velmi lehkou, ale také torzně tuhou a velmi stabilní. První volba pro dny v hlubokém prašanu.

TRANSALP 105 CTI

Hmotnost: 1 530 g

Radius: 22 m/178 cm

Transalp 98 CTI

Transalp 98 CTI je ideální freeride skialpa pro ty, kteří se zaměřují na potěšení z kopce, ale nechtějí obětovat výkon při výstupu. Karbonová vlákna a dřevěné jádro Air Tec s technologií Shaped TI činí lyži nejen velmi lehkou, ale také torzně tuhou a stabilní. Jejich speciální tvar zajišťuje optimální lyžařské vlastnosti i v náročných podmínkách.

TRANSALP 98 CTI

Hmotnost: 1 430 g

Radius: 22 m/176 cm

Transalp 92 CTI

Bez ohledu na sněhové podmínky nebo terén nabízí Transalp 92 CTI maximální stabilitu a zaručuje optimální výkon i při náročných sjezdech. Shaped TI Technology, nové dřevěné jádro Air Tec a karbonová vlákna dělají tuto lyži velmi lehkou a také vibrace jsou sníženy na minimum.

TRANSALP 92 CTI

Hmotnost: 1 260 g

Radius: 20 m/169 cm

Transalp 86 CTI

Transalp 86 CTI vás vezme přes všechny hory. Karbonová vlákna a dřevěné jádro Air Tec s technologií Shaped TI činí lyži nejen velmi lehkou, ale také torzně tuhou a stabilní. Díky střední šířce je tato lyže ideální pro skialpové nadšence, kteří si chtějí užít dlouhé stoupání bez námahy, aniž by museli obětovat výkon při sjezdu.

TRANSALP 86 CTI

Hmotnost: 1 205 g

Radius: 20 m/169 cm

TRANSALP 86 CTI

Hmotnost: 1 205 g

Radius: 19 m/162 cm

Transalp 84 C

Pro ty, kteří chtějí jít výš: Dřevěné jádro Transalp 84 C. Air Tec s karbonovými vrstvami dělá lyži nejen velmi lehkou, ale také torzně tuhou a stabilní. Ideální pro ty, kteří neslevují ze stoupání a přesto nechtějí obětovat výkon ve sjezdu. S touto lyží nic nebrání úchvatnému přírodnímu zážitku.

TRANSALP 84 C

Hmotnost: 1 170 g

Radius: 20 m/169 cm

TRANSALP 84 C

Hmotnost: 1 170 g

Radius: 20 m/162 cm

Transalp

Transalp jsou první skutečně dětské skialpové lyže v naší kolekci. Lehká konstrukce z topolového dřeva umožňuje mladým horským kamzíkům dokonalý úvod do světa skitouringu. Naše délky lyží jsou optimálně přizpůsobeny mladé generaci, spolehlivost je nepřekonatelná. Zábava na horách zaručena!

TRANSALP

Hmotnost: 1 200 g

Radius: 18 m/148 cm

Transalp RC

Minimalistický Transalp RC je přesný a lehký nástroj, který vám umožní dosáhnout vašeho horolezeckého potenciálu s rezervou energie pro rychlé, totální sestupy. Frézované dřevěné jádro Air Tec Paulownia, titanal a karbonová výztuž maximalizují torzní tuhost a zajišťují přesné a stabilní zatáčky při zachování hmotnosti na pouhých 690 gramů. 3D tvarování optimalizuje pevnost a zlepšuje držení hran.

TRANSALP RC

Hmotnost: 690 g

Radius: 23 m/161 cm

 

Skialpinismus | 10.2.2024

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz