Úvod » Běžecké lyžování » Běžky » Race Classic » Speedmax Classic Double Poling

Fischer Speedmax Classic Double Poling

Běžky Fischer Speedmax Classic Double Poling [nové okno]

Deska pod vázání: IFP

Speciální lyže pro soupaž. Fischer reflektuje současný vývoj běžeckých závodů a nabízí konstrukčně upravený model pro soupažnou techniku.

Molekulární struktura skluznice je při obvyklé technologii výrovy ovlivňována vysokou teplotou a tlakem, které ji částečně deformují. FISCHER proto vyvinul nový postup tzv. COLD BASE BONDING, lepení skluznice za studena. Tím se zabraňuje deformaci kvalit materiálu a využívá se naplno všech jeho předností. Lyže SPEEDMAX tak mají nepřekonatelný skluz a rychlost, skvěle absorbují vosky a skluznice je navíc snadněji brousitelná. V neposlední řadě pak díky zcela nové vrstvě mezi skluznicí a jádrem, která pohlcuje tepelné rozdíly, projevují lyže SPEEDMAX stejné jízdní vlastnosti za všech teplotních podmínek.

Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží - kompatibilní s vázáním Turnamic (Fischer, Rossignol). Nekompatibilní s vázáním NNN NIS (Rottefella) a SNS (Salomon). Doporučené vázání: Race Pro Classic IFP (S50117).

Lyže mají jádro AIR CORE HM CARBON, které vychází z modelu RCS CLASSIC a je dále upravené pro novou technologii výroby COLD BASE BONDING. Jádro je tvořeno mnoha hi-tech materiály, obsahuje základní dvousměrnou strukturu a další karbonové (Fischer Carbon Fibre) a kompozitní vrstvy.

Použitý typ konstrukce DP (double poling) vycházející z konstrukce lyží určených pro bruslařskou techniku, přitom s parametry klasických lyží. Výsledkem je maximální zrychlení při soupažném odrazu.

Model se skluznicí WC PLUS pro teploty -10°C a vyšší, s vrchní úpravou DTG World Cup Plus, která je nejuniverzálnějším broušením na většinu sněhových podmínek.

  • Deska: IFP
  • Boční forma: 41 - 44 - 44
  • Délky: 197, 202, 207
  • Hmotnost: 1.030 g / 197 cm
  • Skluznice: WC Plus

Doporučené vázání

Doporučená délka

 

Technologie

© SF České Budějovice 2004-19 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz