Úvod » Sjezdové lyžování » Lyžařské boty » Freeride/All Mountain » Ranger 120 Walk DYN

Fischer Ranger 120 Walk DYN

  • Velikosti: 24,5-30,5
  • Flex index: 120
  • Šířka základny: 99
 

Ranger 120 je naše vize moderní lyžařské boty: lehká, univerzální a pohotová. Jsou perfektně doma tam, kde můžete sjíždět příkré svahy, hranit nebo opouštět hranice střediska. Předtvarovaná, tepelně tvarovatelná botička a ultralehká grilamidová skořepina zaručují pohodlí a rychlé, svižné zatáčky. V kombinaci s podrážkou GripWalk a režimem ski/walk můžete bez námahy vylézt na svůj oblíbený kopec s prašanem nebo se projít po zledovatělých parkovištích.

Skvělý výkon z kopce

Nastavte nenápadnou integrovanou páčku Hike Ski v manžetě na režim Ski a ultra stabilní Ranger Free 120 udrží krok s plně obutými sjezdovými botami. Elegantní šířka 99 mm a karbonem vyztužená grilamidová skořepina zaručují pohodlnou jízdu a bezpečný pocit při každé rychlosti. A to s minimální hmotností pouhých 1 650g.

Vynikající chůze

Když na druhé straně dlouhého kopce čekají ty nejlepší sjezdy, Ranger Free se stane nejlepším přítelem. Přepněte integrovanou páčku na manžetě do režimu Walk pro vynikající rozsah pohybu vpřed. Pro chůzi po skalách nebo ledu umožňuje podrážka GripWalk efektivní pohyb vpřed a vzhůru.

Technologie

© SF České Budějovice 2004-22 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz