Úvod » Sjezdové lyžování » Sjezdové lyže » Freeride » Ranger 98 Ti

Fischer Ranger 98 Ti

Sjezdové lyže Fischer Ranger 98 Ti [nové okno]

Lyže pro ta nejlepší dobrodružství ve volném terénu. Základ tvoří nově vyvinutá dřevěná sendvičová struktura s vyfrézovanými vzduchovými kanálky, které snižují hmotnost jádra zhruba o 25% oproti plnému. Odlehčené jádro je překryto a vyztuženo obdobně strukturovaným plátem Titanalu o síle 0,5 mm a doplněno mohutnou karbonovou špicí.

K lyžím doporučujeme freeridové vázání ATTACK 13 AT. K dispozici jsou také vázání systému Dynafit, stoupací pásy nebo mačky.

RANGER 98 TI jsou perfektní výbavou pro všechny typy sněhu a různé terény. Radius 18 m/180 cm, 98 milimetrům pod botou a slušná tuhost, dohromady nabízí dobrou stabilitu v dlouhém oblouku i dost obratnosti pro rychlé manévry. Oproti RANGER 108 TI jsou tyto lyže snadněji ovladatelné. Karbonový FREESKI ROCKER je zde opravdu masivní, lyže tak snadno plují hlubokým sněhem. Výhodou RANGER 98 TI a celé řady FISCHER RANGER je, že v delším oblouku jedou v pohodě i na sjezdovce. Váha těchto lyží je také přijatelná, často se tak používají ke stoupání, na což mají přizpůsobenou patku. RANGER 98 TI lze doporučit jako velmi všestranné náčiní pro někoho, kdo hledá stabilní a ovladatelné freeridové lyže, se kterými by mohl jet kamkoliv.

  • Délky: 172, 180, 188
  • Radius: 18 m/180 cm
  • Vykrojení: 132-98-122

Lyžařská zdatnost:  Lyžařská zdatnost ohodnocená na stupnici od 1 do 10 hodnotami od 7 do 9 

Doporučené vázání

 

Technologie

© SF České Budějovice 2004-19 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz