Úvod » Sjezdové lyžování » Sjezdové lyže » Freeride » RANGER 116 - BIG STIX

Fischer RANGER 116 - BIG STIX

  • Délky: 180-193
  • Hmotnost: 2 150 g/187 cm
  • Radius: 20 m/187 cm
  • Vykrojení: 147-116-137
 

Ranger 116 jsou profesionály v prašanu a splňují nejvyšší nároky freeriderů, kteří tráví veškerý čas v hlubokém sněhu. Špičkové technické provedení a materiály odolávají zátěži, kterou na ně kladou špičkoví lyžaři.

Vynikající kontrola v hlubokém prašanu

Sendvičová konstrukce bočnice s jádrem z topolového/bukového dřeva poskytuje stabilitu v každém prostředí a situaci. Tvarovaný titanal a freeski rocker poskytují vynikající kontrolu v hlubokém sněhu, optimální jízdní výkon v měkkých podmínkách a jedinečnou obratnost ve volném terénu. Tato široká, vysoce ovladatelná lyže rozbuší srdce každého lyžaře v hlubokém sněhu v každé situaci, ať už jde o sjíždění velkých útesů nebo vytváření hlubokých stop v úžasném sněhu.

Stvořeno pro freeride!

Lyžařská řada Ranger je výsledkem 30 měsíců intenzivní spolupráce mezi týmovými sportovci, zaměstnanci, lyžařskými inženýry a lyžaři závislými na lyžích s cílem získat více z každého dne stráveného na sněhu, bez ohledu na podmínky nebo terén. Lyže řady Ranger jsou vyrobeny v Evropě a byly vyvinuty s velkým důrazem na výběr surovin a použití recyklovaných materiálů, abychom minimalizovali náš dopad na životní prostředí.

Technologie

Lyžařská zdatnost

Lyžařská zdatnost ohodnocená na stupnici od 1 do 10 hodnotami od 8 do 10

Doporučené vázání

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz