Úvod » Sjezdové lyžování » Sjezdové lyže » Women » My Pro Mt 77

Fischer My Pro Mt 77

Sjezdové lyže Fischer My Pro Mt 77 [nové okno]

Deska pod vázání: Twin Powerrail

Dámské ALL MOUNTAIN lyže, co nabízí luxusní svezení na každé sjezdovce a jistotu v rozježděném terénu. Uvnitř se ukrývá odlehčené dřevěné sendvičové jádro (POPLAR WOOD CORE - topol).

Lyže jsou vybaveny odlehčenou podložkou TWIN POWERRAIL, která funguje na dobře známém rail systému, dovoluje tedy snadné přenastavení na potřebnou délku skeletu boty. Vázání MY RS 10 GW umožní jednoduše zapnout  také boty s GRIP WALK podrážkami.

Se šířkou 77 mm po botou jsou MY PRO MT 77 perfektní lyže pro potěšení z lyžování za každých podmínek, na tvrdším podkladu nabízí dostatek kontroly a na měkčí či neupravené sjezdovce nechají snadno proplouvat i kritickými místy. V hlubším sněhu dovolí více, než tradiční modely určené výhradně na sjezdovky, manévrování usnadňuje znatelný ALL MOUNTAIN ROCKER. Vzorový radius 15 m/157 cm nejlépe sedí na středně dlouhý oblouk, lyže jsou tak poměrně univerzální. MY PRO MT 77 jsou měkčí a snadno ovladatelné lyže, vyladěné k pohodovému celodennímu ježdění především na upravovaných sjezdovkách.

  • Délky: 145, 151, 157, 164
  • Radius: 15 m/157 cm
  • Vykrojení: 121-77-107

Lyžařská zdatnost:  Lyžařská zdatnost ohodnocená na stupnici od 1 do 10 hodnotami od 5 do 8 

 

Technologie

© SF České Budějovice 2004-20 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz