Úvod » Sjezdové lyžování » Sjezdové lyže » Brilliant Selection » Brilliant Mt

Fischer Brilliant Mt

Sjezdové lyže Fischer Brilliant Mt [nové okno]

Deska pod vázání: Racetrack

Ryzí ALL-MOUNTAIN ve stylovém designu řady BRILLIANT SELECTION. Širší lyže s nekompromisní výkonností, s kvalitním sendvičovým dřevěným jádrem vyztuženým Titanalovými a karbonovými vrstvami.

Lyže jsou vybaveny podložkou, která funguje na dobře známém rail systému, dovoluje tedy snadné přenastavení na potřebnou délku skeletu boty. Vázání MBS 12 umožní jednoduše zapnout  také boty s GRIP WALK podrážkami.

BRILLIANT SELECTION představuje výběr pěti ikonických modelů z kolekce FISCHER. Jde o různé typy lyží, které jsou vždy stěžejní pro svou kategorii. Tyto modely byly přepracovány za použití luxusnějších materiálů a obdařeny některými delikátními detaily. Je zde mimo jiné možné také bezplatně doplnit svůj portrét či logo přímo na lyži.

BRILLIANT MT jsou jedinečné lyže s lehkým dřevěným jádrem AIR TEC TI. Jde o geniálně namíchaný koktejl pro lyžování v jakémkoliv terénu. Výraznou špičku ALL MOUNTAIN ROCKER a šířku 80 mm pod botou, ocení lyžař mimo sjezdovky nebo na rozježděných svazích, kvalitní dřevěnou konstrukci s patřičnou tuhostí zase na ranní pistě.

  • Délky: 159, 166, 173, 180
  • Radius: 16 m/173 cm
  • Vykrojení: 124-80-110

Lyžařská zdatnost:  Lyžařská zdatnost ohodnocená na stupnici od 1 do 10 hodnotami od 7 do 9 

V setu s vázáním

 

Technologie

© SF České Budějovice 2004-19 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz