Úvod » Běžecké lyžování » Technologické prvky » Běžecká vázání

Technologické prvky - běžecká vázání Fischer

Classic Flexor

Classic Flexor - ilustrační obrázek Flexor s Flex Grade 7.0 s lehkým chodem, vyvnutý pro klasickou techniku. Technologie Pre-load garantuje tu nejlepší kontrolu hned od začátku pohybu. 45° rozsah, výměna bez nářadí, jistější usazení v základně vázání a odolný materiál, charakterizují tento výkonný flexor.

Clip Lock

Clip Lock - ilustrační obrázek Klip pro jednoduchou aretaci a přenastavení vázání na IFP (Integrated Fixation Plate).

Double Lock Slider

Double Lock Slider - ilustrační obrázek Dvojitě zajištěný uzávěr pro jednoduché a bezpečné zajištění a přenastavení vázání na IFP (Integrated Fixation Plate).

Flowflex®

Flowflex® - ilustrační obrázek Dvoudílná deska s aretací na dva piny zajišťuje nejen dvojitou bezpečnost, ale také to, že je možné upevnit vázání na jednom místě. Zbývající plocha základny vázání je volně plovoucí, takže nic nenarušuje výkonnostní potenciál lyží.

Heel Pre-Adjust

Heel Pre-Adjust - ilustrační obrázek Nastavitelný patní díl, který se snadno posouvá po kolejnici a nastaví na potřebnou délku boty. Při přenastavování pozice se patka pohybuje automaticky bez nutného dalšího přizpůsobování.

Integrated Fixation Plate

Integrated Fixation Plate - ilustrační obrázek Moderní platforma pro montáž vázání k lyžím bez vrtání. Dvoudílná Integrated Fixation Plate je váhově optimalizovaná a umožňuje nastavení v 7 pozicích a bez nářadí. Desku IFP je možné podle individuálních potřeb předsadit nebo posunout dozadu z centrální pozice, nabízí individuální Fine-Tuning. Takže je možné kdykoliv a kdykoliv přenastavovat v závislosti na stylu, podmínkách či výkonnosti.

Low Profile

Low Profile - ilustrační obrázek Minimalistická výška garantuje nízkou pozici nad lyží a tím pádem také maximální stabilitu. Výsledkem je stabilnější fáze skluzu a zároveň přímý kontakt se sněhovým podkladem.

Skating Flexor

Skating Flexor - ilustrační obrázek Flexor s Flex Grade 11.0 vyvinutý pro skating. Technologie Pre-load garantuje tu nejlepší kontrolu hned od začátku pohybu. 40° rozsah, výměna bez nářadí, jistější usazení v základně vázání a odolný materiál, charakterizují tento výkonný flexor.

Stabilizer

Stabilizer - ilustrační obrázek Platforma vázání Race Pro Skate udržuje lyži po každém odrazu horizontálně vyváženou. Perfektní kontrola nad lyží - i když je zrovna ve vzduchu.

Step-in

Step-in - ilustrační obrázek Mechanismus Step-in umožňuje nejjednodušší aretaci vázání. Dobře slyšitelné kliknutí oznamuje bezpečné uzamknutí vázání.

Tool Free

Tool Free - ilustrační obrázek Montáž a nastavení pozice funguje snadno a bez použití jakéhokoliv nářadí a je přizpůsobené individuálnímu přenastavení i v obtížnějších podmínkách ve stopě. Jasně viditelné hodnoty v okénku nastavení a znatelné zapadnutí usnadňují manipulaci.

Torsion-proofed Body

Torsion-proofed Body - ilustrační obrázek Do detailu promyšlená stavba s širší základnou odolnou proti deformování, to je základ pro perfektní přenos sil. Dosud nedosažitelná kontrola lyží a síla při odrazu jdou ruku v ruce s nízkou hmotností.

Turn Lock

Turn Lock - ilustrační obrázek Ergonomický design páčky s protiskluzovými prvky umožňuje intuitivní používání při zapínání a odepínání vázání. Haptická i akustická odezva při uzamknutí vázání. Zajištěno proti nežádoucímu uvolnění.