Úvod » Běžecké lyžování » Technologické prvky » Běžecké boty

Technologické prvky - běžecké boty Fischer

Ankle Support Cuff ASC2

Ankle Support Cuff ASC2 - ilustrační obrázek Osvědčená stabilita. Anatomická podpora kotníku pro perfektní držení a boční přenos síly. Díky Power Strapu možnost individuálního nastavení.

Ankle Support Cuff ASC3

Ankle Support Cuff ASC3 - ilustrační obrázek Bočně stabilní, dopředu pohyblivá: nově vyvinutá opěra kotníků s kloubem pro optimální přenos síly, individuální úprava pomocí Powerstrap.

Canting

Canting - ilustrační obrázek Mediální a laterální přizpůsobení ose holeně. Přiloženým speciálním klíčem lze provést výškové přestavení až o 4 mm.

Carbon Heel Counter

Carbon Heel Counter - ilustrační obrázek Pata z vysoce kvalitních uhlíkových vláken. Je jednak oporou pro kloub World Cup Carbon Cuff a zejména pak také zajišťuje vynikající držení paty a její spolehlivou ochranu.

Cleansport NXT

Cleansport NXT - ilustrační obrázek Speciální impregnace vnitřní vložky. Systém užitečných mikrobů a enzymů zajišťuje i bez chemie, že zápach nemá žádnou šanci.

Comfort Guard

Comfort Guard - ilustrační obrázek Velice lehký, vodu odpuzující izolační materiál se stará o zvýšenou tepelnou ochranu v oblasti špičky a prstů u nohou.

Diago Carbon Midsole

Diago Carbon Midsole - ilustrační obrázek Stélka s diagonálně vedoucími karbonovými vlákny. Zvyšuje torzní pevnost boty a kromě toho umožňuje dobrou pružnost při točivém pohybu.

Easy Entry Loops

Easy Entry Loops - ilustrační obrázek Praktická obouvací poutka a široce se otevírající konstrukce garantují jednoduché a pohodlné nazutí.

Extended Fit System

Extended Fit System - ilustrační obrázek Duální systém vložek se může optimálně přizpůsobovat rostoucím nohám. Vyjmutím přídavné vložky se získá dodatečný objem.

External Ankle Support EAS

External Ankle Support EAS - ilustrační obrázek Anatomicky tvarovaná podpora kotníku pro dobrou stabilitu a efektivní přenos sil. Individuálně nastavitelná díky Powerstrap.

Fischer Fresh

Fischer Fresh - ilustrační obrázek Fischer Fresh zatočí s nepříjemným zápachem: zajišťuje dlouhotrvající čerstvost běžecké boty a nabízí i po mnohočetném použití neutrální vůni a příjemné klima.

Frame Technology

Frame Technology - ilustrační obrázek Inovativní technologie trojdimenzionálního uložení nohy zajišťuje větší oporu v rozhodujících polohách. Je bezešvá, voděvzdorná a s dlouhou životností.

Gaiter Ring

Gaiter Ring - ilustrační obrázek Pro připevnění další ochrany proti povětrnostním podmínkám.

Heel Fit Strap

Heel Fit Strap - ilustrační obrázek Umožňuje individuální nastavení šířky paty. Zajišťuje optimální držení a usazení paty v botě.

Hinged Polymer Cuff

Hinged Polymer Cuff - ilustrační obrázek Ergonomická manžeta pro lepší boční držení při zachování dobré volnosti pohybu dopředu i dozadu. Rovnoměrné rozložení tlaku díky výplni EVA. Jednoduchá úprava pomocí suchého zipu.

Injected Exterior Heel Cap

Injected Exterior Heel Cap - ilustrační obrázek Dobré upevnění paty a robustní ochrana v jednom: vně ležící opatek pro ještě lepší přenos síly.

Instep Strap

Instep Strap - ilustrační obrázek Dodatečné vnější upevnění v oblasti nártu. Zlepšuje pozici nohy v botě a umožňuje lepší přenos síly.

Integral Carbon Chassis

Integral Carbon Chassis - ilustrační obrázek Vnější podrážka, stélka a postranní stabilizační prvky zhotovené z jednodílné karbonové struktury. Pro dosud nedosažitelnou lehkost při optimální stabilitě a přenosu síly.

Integrovaná kamaše

Integrovaná kamaše - ilustrační obrázek Zabudovaná, lehce nastavitelná kamaše pro optimální ochranu v hlubokém sněhu. Vodotěsný, lehký materiál a utěsněný zip.

Internal Molded Heel Cap

Internal Molded Heel Cap - ilustrační obrázek Uvnitř ležící, anatomicky tvarovaný opatek. Velmi lehce a individuálně tepelně tvarovatelný.

Junior Fit Concept

Junior Fit Concept - ilustrační obrázek Tvar bot speciálně určený pro mladé běžkaře.
Boot Fit Concept zajišťuje co možná nejvhodnější tvar pro rozdílné typy uživatelů. Šablony pro různé typy bot se liší podle specifických požadavků cílových skupin jako jsou například závodní či rekreační lyžaři, dámy nebo junioři.

Kožený svršek

Kožený svršek - ilustrační obrázek Vrchní materiál vyrobený z pravé kůže. Dodržujte prosím instrukce o správné údržbě, které jsou u bot přiložené.

Lace Cover

Lace Cover - ilustrační obrázek Kryty šněrování zvyšují ochranu proti sněhu a přinášejí pocit pohodlí a tepla.

Ladies Fit Concept

Ladies Fit Concept - ilustrační obrázek Speciální tvar bot, přizpůsobený pro všechny požadavky lyžařek běhajících ve fitness tempu.
Boot Fit Concept zajišťuje co možná nejvhodnější tvar pro rozdílné typy uživatelů. Šablony pro různé typy bot se liší podle specifických požadavků cílových skupin jako jsou například závodní či rekreační lyžaři, dámy nebo junioři.

Ladies Race Fit Concept

Ladies Race Fit Concept - ilustrační obrázek Speciální tvar bot, přizpůsobený pro všechny požadavky závodnic a ambiciózních lyžařek.
Boot Fit Concept zajišťuje co možná nejvhodnější tvar pro rozdílné typy uživatelů. Šablony pro různé typy bot se liší podle specifických požadavků cílových skupin jako jsou například závodní či rekreační lyžaři, dámy nebo junioři.

Membrána Triple F

Membrána Triple F - ilustrační obrázek Speciální membrána zajišťuje optimální klima v botě: suché, teplé a prodyšné.

Podrážka BC

Podrážka BC - ilustrační obrázek Optimální opora v těžkém terénu. Spolehlivá při chůzi díky protiskluzovému profilu.

Podrážka R3

Podrážka R3 - ilustrační obrázek Dobrý přenos sil, optimální flex, jednoduchá chůze a vysoká stabilita díky větší šířce. Různé tvrdosti podle typu na klasiku nebo bruslení.

Podrážka Rottefella BC

Podrážka Rottefella BC - ilustrační obrázek Optimální opora v těžkém terénu. Bezpečná chůze díky protiskluzovému profilu.

Podrážka Snow Grip

Podrážka Snow Grip - ilustrační obrázek Protiskluzová gumová podrážka s dobrou tepelnou izolací je optimální pro využití u bot do zimy.

Podrážka Snow Grip XL

Podrážka Snow Grip XL - ilustrační obrázek Protiskluzová gumová podrážka s obzvláště dobrou tepelnou izolací.

Podrážka Super Skate Race

Podrážka Super Skate Race - ilustrační obrázek Dvoudílná konstrukce se postará o 50% úsporu váhy oproti Xcelerator Skate a tvoří perfektní celek s Integral Carbon Chassis.

Podrážka T3

Podrážka T3 - ilustrační obrázek Lepší přenos síly, optimální flex, jednoduchá chůze. V produkci také v juniorských velikostech.

Podrážka T4

Podrážka T4 - ilustrační obrázek Podrážka čistě z PU, měkká a komfortní, pohodlná na chůzi. V produkci také v juniorských velikostech.

Podrážka Turnamic® Junior

Podrážka Turnamic® Junior - ilustrační obrázek Plochá konstrukce, která umožňuje pohodlnou chůzi a dobrou stabilitu na lyžích. Profil je protiskluzový a přizpůsobený, aby se téměř neznečišťoval. Materiál Desmopan® je trvanlivý a dobře izoluje před chladem.

Podrážka Turnamic® Performance

Podrážka Turnamic® Performance - ilustrační obrázek Robustní a plochá konstrukce pro sportovní styl, umožňuje delší skluz díky vynikající stabilitě. 2K-Desmopan® mix materiálů pro skvělý výkon.

Podrážka Turnamic® Race Classic

Podrážka Turnamic® Race Classic - ilustrační obrázek Vysoce sportovní podrážka pro klasiku z měteriálů Pebax® nebo Desmopan®, nabízí nízkou pozici nad lyží pro co nejlepší stabilitu. Drážkování i měkčí flex podporují efektivní odraz.

Podrážka Turnamic® Race Skate

Podrážka Turnamic® Race Skate - ilustrační obrázek Vysoce sportovní podrážka pro skating s materiálů Pebax® nebo Desmopan®. Chassis z tuhého materiálu pro dobrý přenos sil. Archsupport podporuje stabilitu a zvyšuje torzní tuhost.

Podrážka Turnamic® Touring

Podrážka Turnamic® Touring - ilustrační obrázek Plochá konstrukce, která umožňuje pohodlnou chůzi a dobrou stabilitu na lyžích. Profil je protiskluzový a přizpůsobený, aby se téměř neznečišťoval. Odolný mix materiálů 1K-Desmopan® je trvanlivý a dobře izoluje před chladem.

Podrážka Vibram ® 75 MM

Podrážka Vibram ® 75 MM - ilustrační obrázek Standarní podrážka Vibram ® 75. Excelentní opora v těžkém terénu. Protiskluzový profil se speciální gumovou směsí.

Podrážka Xcelerator

Podrážka Xcelerator - ilustrační obrázek Top závodní podrážka pro maximální výkonnost. Tvrdosti podle typu na klasiku nebo bruslení.

Podrážka Xcelerator SSR

Podrážka Xcelerator SSR - ilustrační obrázek Dvoudílná konstrukce šetří až 50% hmotnosti ve srovnání s typem Xcelerator, tedy druhým typem závodní podrážky. Je perfektně sjednocená se spodní částí bot Speedmax.

Polymer Crosslink

Polymer Crosslink - ilustrační obrázek Externí stabilizační prvek z lehkého polymeru. Díky mimořádné zatížitelnosti zajišťuje vysoký torzní odpor.

Race Fit Concept

Race Fit Concept - ilustrační obrázek Koncepce tvaru speciálně pro závodní a výkonností běžce. Menší šířky a menší objem pro těsně přiléhající tvar a díky tomu přímý přenos síly a lepší kontrolu lyží.
Boot Fit Concept zajišťuje co možná nejvhodnější tvar pro rozdílné typy uživatelů. Šablony pro různé typy bot se liší podle specifických požadavků cílových skupin jako jsou například závodní či rekreační lyžaři, dámy nebo junioři.

Ratchet Lock Buckle

Ratchet Lock Buckle - ilustrační obrázek Upevňovací prvek manžety a nártních pásků ve formě přezky, dovoluje přesné nastavení a volný přenos síly.

Sealed zipper

Sealed zipper - ilustrační obrázek Speciálně izolovaný systém zdrhovadla udržuje vlhkost a mokro spolehlivě venku.

Speed Lock System

Speed Lock System - ilustrační obrázek Nový revoluční rychlouzávěr s minimální velikostí a hmotností. Jednoduše utáhnout šněrovadla a je to. Systém spolehlivě drží šněrování.

Sport Fit Concept

Sport Fit Concept - ilustrační obrázek Koncepce tvaru pro sportovní běžce i turisty na lyžích. Komfortní šířka pro univerzální obuv. Bezpečné držení a stabilita. Velkorysá výplň a větší objem v oblasti přední části nohy a prstů zaručují teplo a příjemný pocit při nošení.
Boot Fit Concept zajišťuje co možná nejvhodnější tvar pro rozdílné typy uživatelů. Šablony pro různé typy bot se liší podle specifických požadavků cílových skupin jako jsou například závodní či rekreační lyžaři, dámy nebo junioři.

Thermo Fit

Thermo Fit - ilustrační obrázek Tepelně tvarovatelná pěnová výplň s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, která se dokonale přizpůsobí tvaru nohy.

Thermo Insole

Thermo Insole - ilustrační obrázek Vnitřní vložka s flísovým povrchem a aluminiovou vrstvou pro ideální tepelnou izolaci.

Thinsulate

Thinsulate - ilustrační obrázek Velice lehký izolační materiál. Dvakrát teplejší než pěna nebo plst. Voduodpuzující a odolná vůči tlaku.

Velcro Strap

Velcro Strap - ilustrační obrázek Snadno nastavitelné zapínání na suchý zip.

Waterproof

Waterproof - ilustrační obrázek Vodotěsná konstrukce společně s prodyšnou membránou a vnitřním polstrováním se postarají o dlouhodobě optimální klima uvnitř bot.

Wool-like Lining

Wool-like Lining - ilustrační obrázek Hřejivé polstrování z tkaniny s podílem vlny potěší všechny, kteří jsou citlivý na prochladnutí nohou. Uvnitř boty zůstane teplo a optimální klima i po dlouhé túře.

World Cup Carbon Crosslink

World Cup Carbon Crosslink - ilustrační obrázek Vnější stabilizační prvky z karbonových vláken s vysokou pevností slouží jako úchyty manžety WC Carbon Cuff k obuvi a zabezpečují tak vysokou torzní tuhost.

World Cup Carbon Cuff

World Cup Carbon Cuff - ilustrační obrázek Dokonalá boční stabilita a vynikající pohyblivost v podélném směru. Tvar kopírující nohu, lehké jako pírko, s měkkou vrstvou EVA.

World Cup Carbon Cuff 2.0

World Cup Carbon Cuff 2.0 - ilustrační obrázek Nová ultralehká karbonová manžeta pro extrémně nízkou váhu, výbornou boční stabilitu a nejlepší volnost pohybu vpřed.