Úvod » Běžecké lyžování » Technologické prvky » Běžecké hole

Technologické prvky - běžecké hole Fischer

Air Lock 2.0

Air Lock 2.0 - ilustrační obrázek Speciálně izolovaný zip udržuje vlhkost a mokro spolehlivě venku.

Air Lock System

Air Lock System - ilustrační obrázek Ultralehký, jednoduše ovládatelný systém zámku s vysokou silou uzávěru. Aktuální délka se zobrazuje v nastavovacím okénku.

Dřík z Aluminia

Dřík z Aluminia - ilustrační obrázek Dřík z extrémně robustního hliníku pro dokonalou rovnováhu mezi lomovým zatížením a hmotností. Umožňuje širokou oblast použití v různých kategoriích běžeckých holí.

Dřík z materiálu Air Carbon HM

Air Carbon s profilem 16:9. Různé konstrukce pro optimální vlastnosti pro rozličné cílové skupiny.

Dřík z materiálu Air Carbon UHM

Dřík z materiálu Air Carbon UHM - ilustrační obrázek Nový dřík ze speciálních, ještě silnějších karbonových UHM vláken v osvědčené geometrii 16:9. Pro maximální pevnost při minimalizované váze.

Kit System

Kit System - ilustrační obrázek Šikovný systém na míru. Dovoluje na milimetr přesné seříznutí hole podle potřeby.

Kroužek Racelite Aero malý/velký

Kroužek Racelite Aero malý/velký - ilustrační obrázek Extrémně lehký kroužek s aerodynamickým profilem pro ještě lepší přenos síly a působivou lehkost při používání holí.

Kroužek Racelite malý/velký

Kroužek Racelite malý/velký - ilustrační obrázek Extrémně lehký kroužek z polyamidu se slinutým hrotem z tvrdokovu, dvě velikosti pro různé sněhové poměry.

Multi Tip System

Multi Tip System - ilustrační obrázek Mechanismus pro rychlou a bezpečnou výměnu kroužků. K dostání s malým a velkým kroužkem na zimu spolu s letními hroty ke kolečkovým lyžím.

Poutka BC

Poutka BC - ilustrační obrázek Tvarově stabilní poutko z materiálu EVA. Přizpůsobí se tvaru ruky a díky funkci Memory zůstane široce otevřené pro pohodlné nasazení a sejmutí.

Poutka Comfort

Poutka Comfort - ilustrační obrázek Nové tvarované poutko z hřejivého materiálu EVA pro komfortní návlek a jednoduchou manipulaci.

Poutka Quick Click

Poutka Quick Click - ilustrační obrázek Systém poutka s uvolňovacím tlačítkem umožňuje rychlé odepnutí a snadné nacvaknutí poutka k holi bez opětovného nastavování.

Poutka Quick Fit

Poutka Quick Fit - ilustrační obrázek Exkluzivní poutko: systém se zipem umožňuje rychlý návlek i vyvlečení při zachování dokonalého tvaru.

Poutka Quick Fit 2.0

Poutka Quick Fit 2.0 - ilustrační obrázek Exkluzivní poutko s vypínacím systémem pro rychlé připnutí a odepnutí. Perfektně sedne a zajišťuje tak také efektivní přenos sil a přesné ovládání.

Poutka Race

Poutka Race - ilustrační obrázek Prodyšné poutko, které nabízí vyvážený poměr komfortu a sportovní výkonnosti. Zajišťuje efektivní ovládání holí.

Poutka Speed

Poutka Speed - ilustrační obrázek Minimalistické poutko se zanedbatelnou hmotností, které nabízí přímý přenos sil a přesné ovládání holí. Nově s gumovým páskem, díky kterému padne ještě lépe.

Rukojeť korek

Rukojeť korek - ilustrační obrázek Ergonomicky tvarovaná rukojeť z přírodního korku, absorbující pot, teplá, robustní a lehká.

Rukojeť korek Filled

Rukojeť korek Filled - ilustrační obrázek Nové madlo z nového materiálu. Speciální směs TPE a korku nabízí perfektní úchop a výbornou odolnost. S prodlouženou plochou je madlo nyní ještě komfortnější.

Rukojeť korek Lite

Rukojeť korek Lite - ilustrační obrázek Extrémně lehká rukojeť z přírodního korku, ergonomicky tvarovaná a vyvinutá ve spolupráci se špičkovými sportovci. Umožňuje harmonický pohyb holí.

Rukojeť korek Lite Aero

Rukojeť korek Lite Aero - ilustrační obrázek Nové korkové madlo Cork Lite Aero Grip je ještě lehčí než dříve. Je ergonomicky tvarované a vyvinuté ve spolupráci s vrcholovými sportovci. Umožňuje přesné ovládání holí.

Rukojeť korek Race

Rukojeť korek Race - ilustrační obrázek Mimořádně příjemné vedení hole díky ergonomickému tvaru rukojeti. Nahoru rozšířená oblast rukojeti z kvalitního korku.

Rukojeť Multi

Rukojeť Multi - ilustrační obrázek Navržena do volného terénu. Speciální konstrukce pro extrémní lehkost. Tvar rukojeti umožňuje různé polohy držení.

Rukojeť TPR 2.0

Rukojeť TPR 2.0 - ilustrační obrázek Grip složený ze dvou komponentů, komfortní a stabilní za všech okolností. Prodloužená plocha madla umožňuje variabilní uchopení a snadné nalezení správné pozice. Měkčí materiál perfektně drží ve vlhkém i chladném počasí.

Talířek Flexlite

Talířek Flexlite - ilustrační obrázek Jedinečný talířek do hlubokého sněhu s konstrukcí Flex. Maximálně přizpůsobivý a lehký (pouze 19 g). S vnitřními zuby pro lepší záběr.

Talířek Offtrack

Talířek Offtrack - ilustrační obrázek Sportovně zaměřený, velkoplošný talířek do volného terénu. Ultralehký (pouze 17 g) a s optimalizací pro oblouky. Vpřed předsazený hrot pro účinnou podporu pohybu.