Úvod » Kolečkové lyžování » Technologické prvky » Boty pro kolečkové lyže

Technologické prvky - boty pro kolečkové lyže Fischer

Canting

Canting - ilustrační obrázek Mediální a laterální přizpůsobení ose holeně. Přiloženým speciálním klíčem lze provést výškové přestavení až o 4 mm.

Cleansport NXT

Cleansport NXT - ilustrační obrázek Speciální impregnace vnitřní vložky. Systém užitečných mikrobů a enzymů zajišťuje i bez chemie, že zápach nemá žádnou šanci.

Easy Entry Loops

Easy Entry Loops - ilustrační obrázek Praktická obouvací poutka a široce se otevírající konstrukce garantují jednoduché a pohodlné nazutí.

Fischer Speed Lock

Fischer Speed Lock - ilustrační obrázek Nový rychlo-šněrovací systém s minimální velikostí a hmotností. Stačí vytáhnout tkaničky a je hotovo. Systém je bezpečný a spolehlivý.

Frame Technology

Frame Technology - ilustrační obrázek Inovativní technologie trojrozměrného uložení nohy zajišťuje větší oporu v rozhodujících polohách. Je bezešvá, vodovzdorná a s dlouhou životností.

Hinged Polymer Cuff

Hinged Polymer Cuff - ilustrační obrázek Ergonomická manžeta pro lepší boční držení při zachování dobré volnosti pohybu dopředu i dozadu. Rovnoměrné rozložení tlaku díky výplni EVA. Jednoduchá úprava pomocí suchého zipu.

Injected Exterior Heel Cap

Injected Exterior Heel Cap - ilustrační obrázek Dobré upevnění paty a robustní ochrana v jednom: vně ležící opatek pro ještě lepší přenos síly.

Instep Strap

Instep Strap - ilustrační obrázek Dodatečné vnější upevnění v oblasti nártu. Upevňuje pozici nohy v botě a umožňuje lepší přenos síly.

Internal Molded Heel Cap

Internal Molded Heel Cap - ilustrační obrázek Uvnitř ležící, anatomicky tvarovaný opatek. Velmi lehce a individuálně tepelně tvarovatelný.

Podrážka Xcelerator

Podrážka Xcelerator - ilustrační obrázek Špičková závodní podrážka pro přímý přenos síly díky neutrální poloze nohy. Extrémně lehká s optimalizovanou flexibilitou a torzní tuhostí. Tvrdost pro bruslení i klasiku.

Race Fit Concept

Race Fit Concept - ilustrační obrázek Koncepce tvaru speciálně pro závodní a výkonností běžce. Menší šířky a menší objem pro těsně přiléhající tvar a díky tomu přímý přenos síly a lepší kontrolu lyží.

Ratchet Lock Buckle

Ratchet Lock Buckle - ilustrační obrázek Upevňovací prvek manžety a nártních pásků ve formě přezky, dovoluje přesné nastavení a volný přenos síly.

Velcro Strap

Velcro Strap - ilustrační obrázek Zapínání na suchý zip, snadno nastavitelné.

Worldcup Carbon Crosslink

Worldcup Carbon Crosslink - ilustrační obrázek Vnější stabilizační prvky z vysoce pevných karbonových vláken slouží jako úchyty manžety WC Carbon Cuff k obuvi a zabezpečují tak vysokou torzní tuhost.

Worldcup Carbon Cuff

Worldcup Carbon Cuff - ilustrační obrázek Dokonalá boční stabilita a vynikající pohyblivost v podélném směru. Tvar kopírující nohu, lehké jako pírko, s měkkou vrstvou EVA.