Úvod » Sjezdové lyžování » Technologické prvky » Fischer Hybrid

Technologie Fischer Hybrid

Nejlepší výkonnost na sjezdovce i v terénu

Logo Fischer Hybrid technologie

Nová, revoluční, hybridní technologie od firmy Fischer v sobě spojuje to nejlepší ze dvou světů! Patentovaná hybridní technologie Fischer Hybrid stisknutím tlačítka změní lyži z nemilosrdného profesionála sjezdovek na extrémní freeride lyži pro pěkné oblouky v prašanu!

Pro všechny, kdo v sobě mají dvě duše a jsou rozervaní mezi rychlostí na sjezdovce a dech beroucími zážitky mimo jakoukoli stopu.

Změnu umožňuje vybavení lyže ROCKER, které je díky technologii Hybrid možné v případě potřeby zapnout, popř. vypnout Twin Tip. Dvojitá titanalová konstrukce udělá zbytek tak, aby se za všech podmínek vytvořily ty nejlepší předpoklady pro dlouhé i krátké oblouky.

Fischer Hybrid technologie

Až dokonalou souhrou spojených technologií od firmy Fischer v jejich technické vyzrálosti se dostal trend hybridů tam, kam patří: Na vrchol požitku z jízdy pro ty, kteří za všech okolností sjíždějí tratě s dech beroucí výkonností!

 

Pro zážitek zvláštního druhu jsou tyto lyže prodávány v dokonalém balíčku: Se Soma Hybrid 12 Plus Boots se systémem HIKE/RIDE/LOCK a doplňkovým režimem On/Off Piste Mode. Prvotřídní volba pro profesionály, kteří se nechtějí ničeho vzdát!

Fischer Hybrid technologie - bota

Díky třem rozdílným nastavením je bota během sekundy a za pomoci jediného pohybu ruky dokonale nastavena na příslušné požadavky: V LOCK MODE pro optimální výkonnost při závodění, v RIDE MODE pro skvělé oblouky v prašanu a v HIKE MODE, pokud je třeba urazit nějakou trasu pěšky.

 

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz