Úvod » Sjezdové lyžování » Technologické prvky » Fischer Rocker

Technologie Fischer Rocker

Prostá radost z jízdy

Technologii Rocker vyvinula firma Fischer pro jezdce, kteří chtějí dosáhnout optimálního výkonu. Kratší kontaktní délka lyže zajišťuje lehčí nasazení oblouku a tím plnou radost z jízdy od samého počátku. Nejširší místo lyže zajišťuje bezpečnost: zde během změny oblouku nedochází k žádnému kontaktu se sněhem, čímž se předchází nechtěnému zaříznutí lyží. Harmonické nasazení oblouku umožňuje jízdu, která šetří síly.

Rocker je zárukou nejlepších vlastností na sjezdovce i mimo ni.

Fischer Rocker

Technologie Rocker se v různých rozměrech vyskytuje u různých modelů jako All Mountain Rocker, Freeski Rocker, Tour Rocker nebo Hybrid Rocker. Novinkou je On-Piste Rocker.

On-Piste Rocker

Logo Fischer On-Piste Rocker

S novým On-Piste Rockerem přináší Fischer maximální harmonii při nasazení oblouku i vysoce výkonným sportovcům, tato technologie zabraňuje nadbytečnému zařezávání lyží. Nová geometrie špičky, odvozená od tradičního sjezdového tvaru špičky, skutečně přesvědčí novým a citelně harmoničtějším nasazením oblouku. Že to nejde na úkor dynamiky, je dáno dokonalým záběrem hran: právě tehdy, když je potřeba, spočívá celá hrana lyže přesně na sněhovém podkladu a žádná síla se neztratí.

Fischer On-Piste Rocker

All Mountain Rocker

Logo Fischer All Mountain Rocker

Pouhé 2 až 3 mm dělají ten velký rozdíl: zvednutá špička sjezdové lyže zajišťuje harmonické, plynulé nasazení oblouku a maximální radost ze zatáčení lyží, na upravených sjezdovkách i v prašanu!

Fischer All Mountain Rocker

Freeski Rocker

Logo Fischer Freeski Rocker

Optimální živost díky zvednuté špičce o 2 až 5 mm, dokonalé ovládání a plynulé, harmonické nasazení oblouku pro jízdu šetřící síly.

Fischer Freeski Rocker

Tour Rocker

Logo Fischer Tour Rocker

Rocker 3 až 4 mm a speciální geometrie špice pro menší zaboření. Dokonalá stopa a optimální vlastnosti ve sjezdu. Lehké a bezpečné upevnění stoupacích pásů.

Fischer Tour Rocker

Hybrid Rocker

Logo Fischer Hybrid Rocker

Zapínatelná a vypínatelná technologie Rocker pro univerzální použití.

Fischer Hybrid Rocker
 

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz