Sport und Freizeit


Aktuality

Twin Skin

31. 8. 2016

 

Výkonnost lyží se skiny na zcela nové úrovni!

 

Od letošní zimní sezóny 2016-17 nabízí Fischer dva modely s unikátními pásy Twin Skin. Pro docílení co nejplynulejšího skluzu jsou tyto pásy mírně asymetricky vsazené, rozdílná je lehce také jejich hloubka. U Twin Skin Race jde o 100% mohér, u Twin Skin Pro 70% mohér mix. Díky teflonové vrchní úpravě pásů je maximálně redukována nasákavost i následné namrzání. Obzvláště v tvrdé a zledovatělé stopě jsou tyto lyže nepřekonatelné, zaručují jistotu při odrazu.

 

S Twin Skin, Vario Crown a Zero+ má Fischer perfektní odpovědi na všechny teplotní a sněhové podmínky. Grafika ukazuje optimální oblasti použití všech tří technologií. Jasně lze vyčíst univerzální schopnosti Vario Crown, ale i převahu Twin Skin na tvrdém či zledovatělém povrchu. Zero+ pak jsou speciální lyže pro teploty kolem 0° C a vyšší.

 

RC4 The Curv

31. 8. 2016

 

Nechte se inspirovat lyžařskými legendami. Novou řadu RC4 The Curv společně vyvíjeli Hans Knauss, Mike von Grüningen a Kristian Ghedina. A vytvořily jedinečné lyže s top parametry pro tu pravou sportovní jízdu na sjezdovkách.

 

Modely The Curv mají trojitý radius, který umožňuje lepší kontrolu a přenos sil od prvního oblouku - od zahájení oblouku k preciznímu skluzu na hranách, až k finální akceleraci.

 

Novinkou je zde také inovativní diagonální karbonová struktura DiagotexTM, která efektivně tlumí odstředivé síly při obloucích ve vysokých rychlostech, takže zůstáváte perfektně ve hře.

 

Exkluzivní model RC4 The Curve získal prestižní ocenění ISPO AWARD GOLD WINNER 16l17.

 

RC Pro

31. 8. 2016

 

Nová série sjezdových bot s vnitřní botičkou s aktivními zónami.

 

Boty ze série RC Pro se snadno nazují a jednoduše skvěle sedí. Vnitřní botička s Active Fit Zones se vyznačuje příjemnou elasticitou v místech, kde je třeba. Speciální zóny Comfort Zones jsou měkké a vysoce izolační, chrání proti otlakům a chladu. Flex Zones se aktivně přizpůsobují podle tlaků uvnitř boty. Tužší Power Zones, tedy jakési anatomicky tvarované rámování, se starají o přímý přenos sil.

 

Díky SOMA-TEC šetří tyto boty vaši energii a jsou šetrné ke kloubům. Fischer RC PRO série zaručuje ideální padnutí boty na vaši nohu a optimální přenos sil: perfektní boty pro všechny sportovní lyžaře!

 

Verticalp - nejlehčí lyže na trhu

30. 8. 2016

 

Pouhých 580 gramů na 161 cm! Tajná zbraň pro závodní skialpinisty.

 

Nová karbonová struktura, kterou je celá lyže překlenuta, zaručuje extrémní torzní stabilitu. Dřevěné jádro z Paulownie a lehká konstrukce Air Tec Ti ve formě Aeroshape jsou příčinou bezkonkurenční hmotnosti. A úplnou novinkou je speciální systém pro doladění těžiště.

 

Tento unikátní model získal prestižní ocenění ISPO AWARD WINNER 16l17.

 

Traverse

30. 8. 2016

 

Nové skialpinistické boty Fischer Traverse přináší maximální svobodu pohybu a torzní tuhost zároveň. Navíc váží pod 1 kg. Speciální konstrukce kloubu dovoluje dosud nedosažitelnou rotaci kloubu více jak 80°. To už je výhoda, kterou poznáte každým krokem.

 

Nový typ konstrukce jazyka v kombinaci s Boa® lankovým systémem dotahování dovoluje plynulé a rovnoměrné dotažení bot. Síly uzávěru se rozloží po celé ploše skeletu, dotažení či uvolnění je možné provést jednou rukou.

 

Speedmax paket

5. 11. 2015

 

Lyže, boty i hole, prověřené těmi nejlepšími.

 

Nové boty SPEEDMAX SKATE oslní nejen nízkou váhu, ale také vynikající stabilitou a skvělou volností pohybu.
Naleznete v prodejnách s označením Fischer Racing Centrum.

 

Hůlky SPEEDMAX nabízí vše, co si žádá srdce závodníka: maximální lehkost, optimální tuhost a skvělé chování ve švihu. UHM karbonová vlákna, geometrie 16:9 a systém šroubovacích vyměnitelných hrotů.

 

The Original

4. 11. 2015

 

Fischer Vacuum Full Fit pro sezónu 2015/16. Zcela jedinečná technologie tvarování lyžařských bot. Pořiďte si boty, přizpůsobené jedinečné anatomii Vašich nohou.

 

Skelet lyžařských bot se díky patentované technologii a zařízení VACUUM FIT STATION vytvaruje tak, aby přesně kopíroval specifické tvary Vašich končetin. Tepelně formovatelná speciální vnitřní botička se noze přizpůsobí sama.

 

VACUUM FIT STATION v České republice