Úvod » Novinky » Běžkařina » Fischer Speedmax - To nejlepší

Fischer Speedmax - To nejlepší

Kolekce Speedmax - vysokorychlostní běžky, hole a boty jsou navrženy společně s atlety Světového poháru pro profesionální běžkaře a pro zájemce o trénink a závody. Značka Fischer Race znamená, že výrobek v prodejně je stejný jako na Světovém poháru.

Běžky Speedmax

Volba vítězů č.1: běžky Fischer Speedmax s revoluční technologií skluznice Cold Bonding. Jedinečný technologický proces, který zabraňuje kombinaci tepla a tlaku při výrobě skluznice. Tím dochází k dosud nedosažitelné absorpci vosku a značně zlepšené kvality skluzu.

Boty na běžky Speedmax

Lehkost a funkčnost je základ. Toto vše je zajištěno pomocí Integral Carbon Chassis a dvoudílné podešvi, stejně jako u World Carbon Cuff 2.0 při bruslení. Vyrobeno z vysoce pevného karbonu. Speedmax nabízí nejen vynikající boční stabilitu a optimální přenos výkonu, ale také nejlepší volnost pohybu při bruslení a perfektní klouzavý pohyb paty při klasice.

Běžecké hole Speedmax

Běžecké hole Fischer Speedmax tvoří kompletní balíček RACE CODE na úrovni Světového poháru. Se špičkovým vybevním se nejvyšší model vyznačuje tím, co si srdce závodníka přeje: lehčí než lehký, optimální tvrdost a dokonalá váha. Poutko Speed zajišťuje přímý přenos síly s dokonalým vedením holí.

 
Doporučené produkty

Speedmax 3D Skate Plus

Boční forma: 41 - 44 - 44

Délky: 176 - 191 med, 181 – 191 stiff

Speedmax Skate

Velikosti: 40.5 - 48

Hmotnost: 465 g/vel. 42

Speedmax

Materiál: Air Carbon UHM 5.4

Hmotnost: 145 g/145 cm

Běžkařina | 14.1.2019

© SF České Budějovice 2004-21 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz