Úvod » Sjezdové lyžování » Lyžařské boty

Lyžařské boty Fischer

Race

Naše kolekce Race je správnou volbou pro špičkové sportovce, kteří hledají umístění na stupních vítězů na závodních tratích po celém světě. Tyto modely jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako naše vybavení pro Světový pohár a jsou navrženy tak, aby přesně vyhovovaly potřebám lyžařských závodníků. Jsou inovativní, vysoce výkonné a vyžadují dokonalou techniku.

Piste

Jsou krátké oblouky na čerstvě upravených sjezdovkách vaším oblíbeným druhem lyžování? Chtěli byste raději carvingovou cestu z kopce, místo abyste se snažili o maximální rychlost?

To je perfektní, protože naše modely jsou správnou volbou pro všechny lyžařské fanatiky, kteří si chtějí užít každou vteřinu na kopci od první lanovky až po poslední jízdu dne. Tyto snadno ovladatelné modely jsou vhodné pro jakýkoli styl nebo techniku. Ať už je to tvrdý sníh, zledovatělý podklad nebo prašan, s vybavením Piste se budete cítit sebejistě na jakémkoli povrchu. Velká všestrannost těchto bot umožňuje jezdit za jakýchkoliv podmínek.

Začátečníci i experti si v kolekci Fischer Piste určitě najdou to, co potřebují.

Freeride/All Mountain

Cítíte se jako doma při jízdě mimo sjezdovku? Rozbuší se vám srdce při pomyšlení na sjezd nedotčeným sněhem?

Pak si vyberte pár z našich spolehlivých freeridových modelů pro vaše další oblouky v prašanu, skoky z útesu nebo driftování. Pokud rádi lyžujete vše od tvrdého sněhu po hluboký prašan, v kategorii All Mountain najdete to správné vybavení pro každou situaci. Velká všestrannost těchto bot umožňuje jezdit za jakýchkoliv podmínek.

Tour

Nezáleží na tom, zda rádi lyžujete na sjezdovce, ve volném terénu nebo ve vysokých horách, máme to správné vybavení pro každý typ skilapového dobrodružství. Klasičtí skialpinisti s důrazem na mírná stoupání; free-skialpinisti, co spěchají rychle dolu a horolezci, kteří chtějí rychlost pro vlastní zábavu nebo závodění, zde najdou to, co potřebují. Naše skialpové vybavení umožňuje snadnější výstupy pro oddané horolezce a zábavu ve vysoké rychlosti při sestupech, bez ohledu na to, v jakém sněhu nebo terénu se nacházíte.

Junior

Od jejich prvních obloučků až po zítřejší hvězdy Světového poháru, výběr správného vybavení a nastavení umožňuje mladým lyžařům zlepšovat se v každé zatáčce a zdokonalovat svou lyžařskou techniku. Junior modely jsou navrženy speciálně pro potřeby mladých lyžařů pro zaručenou celodenní zábavu na sněhu.