Úvod » Běžecké lyžování » Boty na běžky

Boty na běžky Fischer

Boty na běžky jsou velmi důležitým prvkem v systému běžky / vázání / bota, protože poskytují spojení mezi běžkařem a běžkou. Běžecké lyže jsou řízeny přes botu.

Race Classic

Pokud si v klasice ceníte především rychlosti, myslíte v setinkách sekundy, každý gram je pro vás rozhodující a upřednostňujete efektivitu před pohodlím, pak je řada produktů Race Classic to pravé pro vás. Zde najdete komplexní výběr vysoce závodních běžek pro závody a náročné tréninkové dny.

Race Skating

Pokud si na skatingu ceníte především rychlosti, myslíte v setinkách sekundy, každý gram je pro vás rozhodující a upřednostňujete efektivitu před pohodlím, pak je řada produktů Race Skating to pravé pro vás. Zde najdete komplexní výběr vysoce závodních běžek pro závody a náročné tréninkové dny.

Race Combi

Pokud chcete zůstat flexibilní a nespokojit se pouze s jednou technikou běžkování, pak vám boty Race Combi poskytnou to nejlepší z obou světů. Poskytují stabilní odraz pro bruslení i správný hladký odraz pro klasickou techniku.

Fitness

Pokud se při běžkování nedíváte na stopky, ale vyrážíte za sněhem a přírodou, pak má kolekce Fitness dvě možnosti: Kolekce Sport nabízí běžky v tradičních délkách pro rekreační běžkaře, kteří mají rádi trochu rychlosti a dlouhý skluz v upravených tratích. Kolekce Cruising obsahuje zkrácené běžky pro rekreační běžkaře, kteří také běžkují v upravených tratích, ale kladou větší důraz na kontrolu a stabilitu než na rychlost.

Adventure

Pokud byste se chtěli vydat úplně kamkoli za nedotčeným sněhem, pak má Fischer to správné vybavení, které vám udělá radost. Modely Backcountry v naší expediční kolekci Adventure jsou ideální pro zimní nadšence, kteří jdou až na limit svých schopností včetně svého vybavení. Pokud plánujete dobrodružství blíže k domovu na neupravených lesních stezkách a místních kopcích, pak vybírejte z naší kolekce Offtrack – s kratší délkou běžek.

Junior

Od jejich prvních kroků na sněhu až po nové závodní hvězdy je produktová řada Junior dokonale přizpůsobena potřebám mladých běžkařů, kteří jsou připraveni užít si celý den zábavy na sněhu.