Úvod » Sjezdové lyžování » Sjezdové lyže

Sjezdové lyže Fischer

Race

Toto je kategorie pro náročné, zkušené lyžaře, kteří hledají nekompromisní výkon a rychlost. Modely RC4 z naší kolekce Race poskytují hbitost a okamžitou odezvu, díky čemuž jsou správnou volbou pro náročné lyžaře, kteří od svého vybavení očekávají maximum.

Piste

Jsou krátké oblouky na čerstvě upravených sjezdovkách vaším oblíbeným druhem lyžování? Chtěli byste raději carvingovou jízdu z kopce, místo abyste se snažili o maximální rychlost? To je perfektní, protože naše modely The Curv byly vyvinuty tak, aby byly všestranné na různých površích pro celodenní požitek na svazích. Tyto modely jsou ideální pro lyžaře, kteří mají rádi sílu v zatáčkách s různým poloměrem a chtějí výkon bez omezení.

Freeride

Cítíte se jako doma při jízdě mimo sjezdovky? Rozbuší se vám srdce při pomyšlení na sjezd nedotčeným prašanem? Pak si vyberte jeden z našich osvědčených modelů Ranger.

Tour

Nezáleží na tom, zda rádi lyžujete na sjezdovce, ve volném terénu nebo ve vysokých horách, máme to správné vybavení pro každý typ skialpového dobrodružství.

Klasičtí skialpinisté s důrazem na mírná stoupání najdou v kolekci Transalp přesně to, co potřebují. Freeride skialpinisté, kterým jde jen o úspěšný sjezd, sáhnou po lyžích Transalp CTI. Skialpinisti, kteří chtějí větší rychlost pro vlastní zábavu nebo závodění, najdou s Transalp RC to, co potřebují.

Junior

Od jejich prvních obloučků až po zítřejší hvězdy Světového poháru, výběr správného vybavení a nastavení umožňuje mladým lyžařům zlepšovat se v každým oblouku a zdokonalovat svou lyžařskou techniku. Junior modely jsou navrženy speciálně pro potřeby mladých lyžařů pro zaručenou celodenní zábavu na sněhu.