Úvod » Novinky » Běžkařina

Novinky podle témat: Běžkařina

Nové modely Aerolite nabízí širokou škálu běžek

Kolekce Aerolite je pro každého, kdo chce začít s běžeckým lyžováním pro zábavu a pro ty, kteří chtějí dosáhnout další výkonnostní úrovně.

...

Běžkařina | 12.9.2023

 

Každý může těžit z technologií navržených pro ty nejlepší na světě

Nové boty Carbonlite jsou vyrobeny ve stejném stylu jako boty Speedmax ze světového poháru. Boty jsou vylepšeny o pohodlnější střih a vylepšenou tepelnou izolaci.

...

Běžkařina | 6.9.2023

 

8 nejčastějších chyb při běžkování

Možná se moc zbytečně zakláníte, chybí vám rytmus nebo máte příliš dlouhé hůlky. Rozebereme si nejčastější chyby v bílé stopě.

...

Běžkařina | 20.1.2023

 

Jak navoskovat běžky: návody a tipy pro péči o běžky

Dobře navoskované běžky se pohybují prakticky samy? No, ne tak docela, ale každopádně kloužou mnohem lépe!

...

Běžkařina | 21.12.2022

 

Buď lepší než včera: Markéta Davidová

Česká biatlonistka Markéta Davidová se k Fischer Race Family připojila na jaře 2022 a okamžitě zaznamenala úspěch v letních soutěžích, když vyhrála letní mistrovství světa 2022 na kolečkových lyžích, stejně jako v roce 2022 Martin Fourcade Nordic Festival.

...

Běžkařina | 14.9.2022

 

Nové Speedmax - lepší, lehčí, rychlejší

Nový systém Speedmax se točí kolem myšlenky nízké váhy, maximálního přenosu síly a optimalizace.

...

Běžkařina | 17.1.2022

 

Vydejte se svojí vlastní stopou s modely Adventure

Nové modely Adventure zaujmou novým designem a jsou znatelně mnohem lehčí. Přesvědčte se.

...

Běžkařina | 18.10.2021

 

První volba šampionů - Speedmax 3D

SPEEDMAX 3D - Pokud chcete vědět, co je první volbou šampionů v běžeckém lyžování, stačí se podívat na jakékoli pódium světového poháru a odpověď je jasná.

...

Běžkařina | 4.10.2021

 

Fischer Carbonlite Skate - Když výkon potkal komfort

Nově přepracovaná bota Carbonlite Skate je velmi podobná botě ze Světového poháru a opravdu se vyznačuje vynikajícím výkonem za dostupnou cenu. Jedná se o velmi atraktivní botu nabízející také vysoký komfort. Tato bota na běžky rozhodně stojí za vyzkoušení.

...

Běžkařina | 29.11.2020

 

Technologie Efficient Forward - Pocítíte ten rozdíl

Nikdy nebylo snazší soustředit se více na radosti z běžkování s rodinou a přáteli, než jestli jste správně namazali. Kolekce běžek s technologií Efficient Forward je navržena tak, aby poskytovala hladký a silný odraz bez nutnosti dokonalé techniky.

...

Běžkařina | 9.11.2020

 

Mohérové běžky Twin Skin nově s technologií EF

Naučit se na běžkách není těžké, za to správně namazat to už je věda. S mohérovými pásky Twin Skin mázu řešit nemusíte. Perfektní odraz a rychlost skluzu vás uchvátí.

...

Běžkařina | 4.11.2020

 

Nová dimenze rychlosti - Speedmax 3D

Speedmax 3D byl vybrán jako vynikající produkt a získal ocenění ISPO, nejvyšší pečeť kvality sportovního zboží.

...

Běžkařina | 5.10.2020

 

Jak vybrat běžky na klasiku/bruslení či pro děti

Ať už máte rádi klasiku nebo bruslení - běh na lyžích je zábavný pouze při správné délce běžek! Tento článek se pokusí vysvětlit, jak lze vypočítat délku běžek a jak s nimi souvisí tělesná hmotnost a výška. A protože běžky nejsou všechno, co se při běhu na lyžích týká, shromáždili jsme také užitečné informace o délce holí na běžky!

...

Běžkařina | 27.9.2020

 

SKILETICS - zimní příprava

Vytvořte si plán, abyste byli ještě víc fit na letošní zimu díky celkovému kondičnímu programu Fischer SKILETICS®. SKILETICS® je moderní způsob, jak maximalizovat váš trénink a zlepšit běh na lyžích. Můžete si i nadále vychutnávat zimní scenérii, ale v mnohem rychlejším tempu!

...

Běžkařina | 20.1.2020

 

Boty na běžky Urban - Z města rovnou do stopy

Nová kolekce Fischer Urban je určena pro vášnivé běžkaře, kteří chtějí botu na běžky a zároveň pohodlnou botu na chůzi.

...

Běžkařina | 23.12.2019

 

Fischer Twin Skin - nové stoupací pásy

Vybavení Fischer nastavuje standardy na trati již léta. V tomto smyslu, počínaje špičkovým modelem Twin Skin Speedmax 3D - s rodokmenem Světového poháru - přes čistokrevný lehký Twin Ski Carbon až po modely pro rekreační běžkaře a juniorské modely pro hvězdy zítřka, Fischer vsází na skiny.

...

Běžkařina | 2.12.2019

 

Boty na běžky Speedmax - Když dojde na zlomky vteřiny

Nové boty na běžky Speedmax, které byly navrženy a vyzkoušeny závodníky světového poháru, jsou lehčí a rychlejší než kdy jindy. Lepší tvar znamená lepší výkon. Nový šněrovací systém a vysoce elastický povrch stabilizují chodidlo pro přesnější přenos síly. Tato síla nyní prochází lehkou dvoudílnou podrážkou TURNAMIC®.

...

Běžkařina | 18.11.2019

 

Jak pečovat o stoupací pásky Fischer twin skin

Při používání twin skin běžek je zcela normální, že se na twin skin stoupací pásy zachytí části nečistot nebo vosku ze stopy. To má za následek snížení skluzných vlastností a riziko namrzání sněhu.

...

Běžkařina | 4.4.2019

 

Jak zkrátit stoupací pásky Fischer twin skin

Před výměnou stoupacích pásků twin skin je potřeba je nejdříve zkrátit, abychom dosáhli optimálního výkonu a prodloužení životnosti běžek Fischer Twin Skin.

...

Běžkařina | 4.3.2019

 

Jak vyměnit stoupací pásky Fischer twin skin

Při běžkování je zcela normální, že se na stoupací pásky zachytí části nečistot nebo vosku. Postupem času je však potřeba pásky vyměnit za nové. Před výměnou stoupacích pásků je potřeba pásky zkrátit na požadovanou délku.

...

Běžkařina | 5.2.2019

 

Běžky Fischer se šupinami = Vario Crown

Nová technologie Vario Crown účinně vyrovnává chyby a nedokonalosti při odrazu. Zvýšená pružnost běžky podporuje spojení stoupací zóny s povrchem sněhu v dosud nepoznané kvalitě. Více času na odraz a odpouštění technických chyb při odrazu ocení každý rekreační běžkař.

...

Běžkařina | 18.1.2019

 

Fischer Speedmax - To nejlepší

Závodníci Světových pohárů srovnávají maximální výkon s minimální hmotností. Jejich jedinou otázkou je, co je udělá rychlejším? Odpovědí na tuto otázku je Fischer Speedmax. Exkluzivní materiály, které disponují špičkovou technologii a obsedantní pozorností ke snížení hmotnosti, z nich činí nejrychlejší běžky na světě.

...

Běžkařina | 14.1.2019

 

Běžecké vázání Fischer Turnamic

Na poli s vybavením pro běžecké lyžování došlo k zajímavým změnám: nově vyvinuté vázání a podrážky pro běžecké boty jsou prezentovány pod značkou TURNAMIC®. Nové podrážky TURNAMIC® a vázání TURNAMIC® jsou kompatibilní s celosvětově zavedeným profilem podrážek NNN*.

...

Běžkařina | 28.12.2017

 

RCS

Nové závodní boty pro klasiku i skating.

Boty s označením RCS jsou měkčí než čistě závodní modely Carbonlite a Speedmax, mají ale velmi podobnou a stejně útlou závodní formu. Nabízí tak vysoký výkon a dostatek komfortu. Disponují membránou TRIPLE-F pro příjemné vnitřní klima a vnitřním polstrování Comfort Guard, které se postará o tepelný komfort. Jsou vybaveny novou podrážkou TURNAMIC, za cílem maximální efektivity pohybu v kombinaci se závodním vázáním TURNAMIC. Jsou plně kompatibilní se systémem NNN.

...

Běžkařina | 27.9.2017

 

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz