Úvod » Novinky » Běžkařina » Vydejte se svojí vlastní stopou s modely Adventure

Vydejte se svojí vlastní stopou s modely Adventure

Cítit a prožívat přírodu. Dívat se na hvězdy uprostřed přírody obklopené nekonečnou rozlehlostí zasněženými kopci. To je řada Adventure.

Nové modely Adventure zaujmou novým designem a jsou znatelně mnohem lehčí. Během celého vývojového procesu si zachovaly svou robustní tuhost, která zahrnovala vše od dlouhých zimních výletů až po expedice do velkého neznáma.

Připraven na každý terén

Offtrack Crown je univerzální stoupací šupina pro neupravené tratě. Když je však stopa opravdu strmá a za určitých sněhových podmínek dosáhnete svých limitů, právě tam vám pomůžou stoupací pásky Fischer Easy Skin nebo dokonce Super Skin. Oba se snadno připevňují, takže je s nimi možné dosáhnout jakéhokoli cíle někde v zapadákově a bezpečně tak dokončit zimní dobrodružství.

TRANSNORDIC 66 Easy Skin Xtralite

Absolutní klasika mezi backcountry modely má nový název: TRANSNORDIC 66 Easy Skin Xtralite. Tato osvědčená oblíbená expediční běžka má také nové, lehčí dřevěné jádro pro snadnější výstupy a ovládání se stejnou úrovní odolnosti. Pásky Fischer Easy Skin rychle přichytíte a rázem máte z této voskovatelné běžky skutečného horolezce. Klasický úzký tvar a ocelové hrany z něj činí spolehlivého partnera ve všem, od expedic po cestování v mírném terénu.

Spider 62 Crown Xtralite

Posuňte svůj běžkařský um dál s všestranným Spider 62 Crown Xtralite. Navržen pro použití ve stopě, ale i mimo ni. Celoplošné kovové hrany poskytují další prvek kontroly a pohodlí. Lehké dřevěné jádro zvyšuje stabilitu, tuhost a lemování, zatímco šupina Offtrack Crown nabízí skvělou kombinaci přilnavosti a skluzu v široké škále podmínek. Středně dlouhá velikost poskytuje běžkařům lepší kontrolu a ovladatelnost pro snazší zážitek z jízdy.

S-Bound 98 Crown / Skin

S-Bound 98 Crown/Skin nabízí dokonalou kombinaci ovládání a pohybu pro neomezené dobrodružství. Lehčí dřevěné jádro Paulownia zvyšuje efektivnost při cestování, zatímco široké vykrojení a Nordic rocker ve špičce usnadňují zatáčení. Kompatibilita Dual Skin nyní umožňuje, aby byla šupina Offtrack Crown doplněna buď páskem Easy Skin 65 nebo Super Skinem.

Modely bot Adventure

Celá řada bot Adventure byla zcela přepracována. Integrované kamaše technicky orientovaných modelů OTX zaujmou hned od začátku tím, že nabízí optimální ochranu před sněhem a zimou. V oblasti kotníku jsou vyztuženy vložkami pro lepší stabilitu mimo trať. Klíčovými aspekty jsou bezpečnost a snadná chůze. Proto jsou modely vylepšené širokou protiskluzovou podrážkou. Jednoduše řečeno ideální model do nedotčeného sněhu v kopcovitém terénu.

Modely BCX naopak dávají přednost tomu, aby se věci pohybovaly o něco rychleji. Jejich čistý, přímočarý design může vypadat docela tradičně, ale je v nich mnohem víc. Všechny prémiové modely používají přírodní kůži. Díky konstrukci vnitřních botiček jsou 100 % voděodolné a přitom zůstávají prodyšné. Vysoce střižený svršek poskytuje extrémní stabilitu i při prudkých sjezdech a je ještě podpořen vylepšeným uspořádáním šněrování. K dispozici jsou modely se třemi různými standardy podešve.

BCX Grand Tour waterproof

Prozkoumejte více v pohodlí backcountry bot BCX Grand Tour. Díky vysokému střihu z kůže, vylepšenému šněrování a BC podrážce zvládají tyto boty snadno výstupy i sjezdy. BCX Grand Tour představují kombinaci nepromokavé prodyšné vložky a izolace Comfort Guard, která udrží nohy v teple a suchu.

OTX Adventure

Dodejte svému příštímu výletu větší kontrolu díky univerzálním botám OTX Adventure. Širší profil podešve TURNAMIC Easy Walk a kloubová 3D manžeta jsou určeny pro použití ve stopě i mimo ni. Zároveň poskytují větší přenos síly do běžek než standardní turistické boty. Hlubší sníh a chladnější teploty navíc neproniknou skrz integrovanou nohavičku a izolaci Comfort Guard.

 

Běžkařina | 18.10.2021

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz