Úvod » Běžecké lyžování » Běžky

Běžky Fischer

Kolekce Fischer obsahuje pro každou úroveň sportovce vše od skate běžek až po běžky na klasiku. A my vám rádi poskytneme několik tipů pro výběr správné běžky.

Skate nebo klasika?

Začínající běžkaři obvykle začínají na běžkách na klasiku kvůli relativně snadnějším pohybům. Fischer Twin Skin Pro je příklad běžky optimální pro začátečníky, aby se naučili dobrou techniku. Sprint Crown je určena pro mladé běžkaře, kteří právě začínají a chtějí si vytvořit dobré běžkařské návyky. Pokud vás bruslení zaujme, Fischer Aerolite Skate 60 je pro běžkaře začátečníky. Pro o něco více pokročilé bruslaře je Aerolite Skate 90 dobrým doporučením. Pro zkušené nebo dokonce závodní běžkaře je Carbonlite Skate Plus na světové úrovni.

Race Classic

Pokud si v klasice ceníte především rychlosti, myslíte v setinkách sekundy, každý gram je pro vás rozhodující a upřednostňujete efektivitu před pohodlím, pak je řada produktů Race Classic to pravé pro vás. Zde najdete komplexní výběr vysoce závodních běžek pro závody a náročné tréninkové dny.

Race Skating

Pokud si na skatingu ceníte především rychlosti, myslíte v setinkách sekundy, každý gram je pro vás rozhodující a upřednostňujete efektivitu před pohodlím, pak je řada produktů Race Skating to pravé pro vás. Zde najdete komplexní výběr vysoce závodních běžek pro závody a náročné tréninkové dny.

Race Twin Skin

Pokud nechcete mazat a v klasice si ceníte především rychlosti, myslíte v setinkách sekundy, každý gram je pro vás rozhodující a upřednostňujete efektivitu před pohodlím, pak je řada produktů Twin Skin Race to pravé pro vás. Zde najdete komplexní výběr vysoce závodních mohérových běžek pro závody a náročné tréninkové dny.

Fitness

Pokud se při běžkování nedíváte na stopky, ale vyrážíte za sněhem a přírodou, pak má kolekce Fitness dvě možnosti: Kolekce Sport nabízí běžky v tradičních délkách pro rekreační běžkaře, kteří mají rádi trochu rychlosti a dlouhý skluz v upravených tratích. Kolekce Cruising obsahuje zkrácené běžky pro rekreační běžkaře, kteří také běžkují v upravených tratích, ale kladou větší důraz na kontrolu a stabilitu než na rychlost.

Adventure

Pokud byste se chtěli vydat úplně kamkoli za nedotčeným sněhem, pak má Fischer to správné vybavení, které vám udělá radost. Modely Backcountry v naší expediční kolekci Adventure jsou ideální pro zimní nadšence, kteří jdou až na limit svých schopností včetně svého vybavení. Pokud plánujete dobrodružství blíže k domovu na neupravených lesních stezkách a místních kopcích, pak vybírejte z naší kolekce Offtrack – s kratší délkou běžek.

Junior

Od jejich prvních kroků na sněhu až po nové závodní hvězdy je produktová řada Junior dokonale přizpůsobena potřebám mladých běžkařů, kteří jsou připraveni užít si celý den zábavy na sněhu.