Úvod » Novinky

Novinky

Lyže Fischer Brilliant - Přizpůsobené na míru

Fischer Brilliant je elegantní a mnohostranná kolekce s absolutním zaměřením a přesností. Jedním slovem jedinečný a to díky mistrovskému řemeslnému zpracování.

...

Sjezdové lyžování | 10.5.2019

 

Jak pečovat o stoupací pásky Fischer twin skin

Při používání twin skin běžek je zcela normální, že se na twin skin stoupací pásy zachytí části nečistot nebo vosku ze stopy. To má za následek snížení skluzných vlastností a riziko namrzání sněhu.

...

Běžecké lyžování | 4.4.2019

 

Řecká Odyssea: Severní Pindus na skialpech

Začátkem března jsme se rozhodli vyrazit do severního Řecka, přejít přes dva hlavní horské masivy v oblasti, Tymfi a Smolikas, pozdravit místní medvědy, popít řecký horský čaj a sníst nějaké to souvlaki.

...

Sjezdové lyžování | 21.3.2019

 

Lyžařské boty na míru Fischer Vacuum

VACUUM v názvu znamená, že skelet bot je vytvarován zákazníkovi přímo podle tvarů jeho končetin. To umožňuje speciální patentovaný polymer VACU-PLAST, vyvinutý výhradně pro sjezdové boty FISCHER, který zaručuje stálost vytvarovaných forem. Proces tvarování lze aplikovat 5x, trvá 10-20 minut.

...

Sjezdové lyžování | 18.3.2019

 

Freeridové lyžáky Fischer Ranger Free

Nejčerstvější technologie, super lehký materiál a nekompromisní tuhost. Freeride lyžáky s unikátním systémem, díky němuž lze nastavovat pohyblivost skeletu drobnou páčkou pod vrchní přezkou. Během několika vteřin je možné botu přepnout pro výstup nebo naopak zapnout na sjezd. Pohyblivost kloubu dosahuje zhruba 55°, tuhost skeletu odpovídá běžné škále u sjezdových bot. Boty jsou vybaveny originálními piny DYNAFIT INSERTS a GRIP WALK podrážkami. RANGER FREE 130 WALK DYN tak představují špičkové boty pro freeride, se kterými můžete bez problémů vyrazit na túru a se kterými se také dobře jezdí po sjezdovce.

...

Sjezdové lyžování | 14.3.2019

 

Jak zkrátit stoupací pásky Fischer twin skin

Před výměnou stoupacích pásků twin skin je potřeba je nejdříve zkrátit, abychom dosáhli optimálního výkonu a prodloužení životnosti běžek Fischer Twin Skin.

...

Běžecké lyžování | 4.3.2019

 

Fischer Ranger FR - sjede každou horu

Fischer RANGER FR, to je maximální radost OFF PISTE. Modely RANGER FR se od modelů RANGER TI liší konstrukcí jádra, v centrální části lyže dosahují maximální tuhosti, špičky a patky jsou pružnější, aby se tak dosáhlo co největší živosti a hravosti při sjezdu. Bude s nimi slušné pořízení kolem skalek a při skocích.

...

Sjezdové lyžování | 13.2.2019

 

Jak vyměnit stoupací pásky Fischer twin skin

Při běžkování je zcela normální, že se na stoupací pásky zachytí části nečistot nebo vosku. Postupem času je však potřeba pásky vyměnit za nové. Před výměnou stoupacích pásků je potřeba pásky zkrátit na požadovanou délku.

...

Běžecké lyžování | 5.2.2019

 

Běžky Fischer se šupinami = Vario Crown

Nová technologie Vario Crown účinně vyrovnává chyby a nedokonalosti při odrazu. Zvýšená pružnost běžky podporuje spojení stoupací zóny s povrchem sněhu v dosud nepoznané kvalitě. Více času na odraz a odpouštění technických chyb při odrazu ocení každý rekreační běžkař.

...

Běžecké lyžování | 18.1.2019

 

Fischer Speedmax - To nejlepší

Závodníci Světových pohárů srovnávají maximální výkon s minimální hmotností. Jejich jedinou otázkou je, co je udělá rychlejším? Odpovědí na tuto otázku je Fischer Speedmax. Exkluzivní materiály, které disponují špičkovou technologii a obsedantní pozorností ke snížení hmotnosti, z nich činí nejrychlejší běžky na světě.

...

Běžecké lyžování | 14.1.2019

 

Fischer RC4 The Curv s trojitým rádiusem

Nechte se inspirovat lyžařskými legendami. Novou řadu RC4 The Curv společně vyvíjeli Hans Knauss, Mike von Grüningen a Kristian Ghedina. A vytvořily jedinečné lyže s top parametry pro tu pravou sportovní jízdu na sjezdovkách.

Modely The Curv mají trojitý radius, který umožňuje lepší kontrolu a přenos sil od prvního oblouku - od zahájení oblouku k preciznímu skluzu na hranách, až k finální akceleraci.

Novinkou je zde také inovativní diagonální karbonová struktura DiagotexTM, která efektivně tlumí odstředivé síly při obloucích ve vysokých rychlostech, takže zůstáváte perfektně ve hře.

...

Sjezdové lyžování | 3.1.2019

 

Dámská kolekce sjezdových lyží Fischer MY

Lehké a velmi dobře ovladatelné dámské lyže. Uvnitř se ukrývá odlehčené dřevěné sendvičové jádro AIR TEC s vyfrézovanými vzduchovými kanálky, které snižují hmotnost jádra zhruba o 25% oproti plnému. Lyže jsou dále vyztužené vrstvou z karbonových vláken.

...

Sjezdové lyžování | 11.12.2018

 

Fischer Twin Skin - nové stoupací pásy

Vybavení Fischer určuje směr ve stopě už mnoho let. Se všemi novými typy lyží s pásy TWIN SKIN, které doplňují modely s jinými druhy stoupacích systémů - VARIO CROWN a ZERO+, kompletuje Fischer v celé šíři nabídku lyží no-wax, tedy s různými druhy podpory stoupání.

...

Běžecké lyžování | 12.11.2018

 

Běžecké vázání Fischer Turnamic

Na poli s vybavením pro běžecké lyžování došlo k zajímavým změnám: nově vyvinuté vázání a podrážky pro běžecké boty jsou prezentovány pod značkou TURNAMIC®. Nové podrážky TURNAMIC® a vázání TURNAMIC® jsou kompatibilní s celosvětově zavedeným profilem podrážek NNN*.

Nové produkty s průkopnickou technologií jsou navrženy pro potřeby lyžařů všech kategorií a výkonnostních úrovní. Přináší intuitivní a snadné použití. Důležitý krok k další popularizaci běžeckého lyžování.

...

Běžecké lyžování | 28.12.2017

 

Easy Care & Wax

S novými prostředky Fischer EASY CARE & WAX bude péče o lyže a jejich příprava mnohem jednodušší. Což platí jak pro běžecké, tak i pro sjezdové lyže. K dispozici jsou produkty z kategorií od rekreačního až po amatérské závodní lyžování. Díky jejich účinnosti může materiál plně rozvinout svou funkci a prodlužuje se i jeho životnost.

Zvláštní důraz byl přikládán jednoduchosti aplikace: speciální prostory, vybavení a technické dovednosti, nejsou nutné pro používání těchto prostředků.

...

Běžecké lyžování | 31.8.2017

 

Control The Curv

Boty RC4 THE CURV byly vyvinuty v úzké spolupráci mezi technickými specialisty Fischer a špičkovými sportovci, aby mohli nabídnout vysoce sportovní jízdu, precizní kontrolu a fantastické zážitky z lyžování. Novinka, která vyniká výjimečnou úrovní zpracování a designu, výborně padnoucí formou a maximální kontrolou. Plynule navazuje na čistě závodní sjezdové boty.

...

Běžecké lyžování | 29.8.2017

 

RCS

Nové závodní boty pro klasiku i skating.

Boty s označením RCS jsou měkčí než čistě závodní modely Carbonlite a Speedmax, mají ale velmi podobnou a stejně útlou závodní formu. Nabízí tak vysoký výkon a dostatek komfortu. Disponují membránou TRIPLE-F pro příjemné vnitřní klima a vnitřním polstrování Comfort Guard, které se postará o tepelný komfort. Jsou vybaveny novou podrážkou TURNAMIC, za cílem maximální efektivity pohybu v kombinaci se závodním vázáním TURNAMIC. Jsou plně kompatibilní se systémem NNN.

...

Běžecké lyžování | 27.8.2017

 

Hannibal

Ultralehké široké lyže pro moderní kombinaci skialpinismu a freeridingu. Jádro je vyrobeno z lehkého dřeva Paulovnie, jde o sendvičovou strukturu s vyfrézovanými kanálky, překrytou pláty Titanalu o síle 0,5 mm v oblastech montážních bodů vázání. Jako výztuž jsou použity lehké high-tech karbonové struny protínající celou délku lyží. Na první pohled patrná je nová forma AEROSHAPE, skloubená s klasickými plochými bočnicemi pro maximální výkon ve sjezdu.

...

Sjezdové lyžování | 30.8.2016

 

© SF České Budějovice 2004-19 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz