Úvod » Novinky » Lyžování » RC4 vs. The Curv - Bitva šelem

RC4 vs. The Curv - Bitva šelem

RC4 nebo The Curv: Jaká bude vaše volba, pokud jde o perfektní akční a rychlostně nabité dny na sjezdovkách? Pomůžeme vám učinit správné rozhodnutí tím, že vám tyto dvě vysokorychlostní zbraně představíme podrobněji.

Video vám nestačilo? Žádný strach, představíme vám RC4 a The Curv podrobněji.

Naučte se vše o konstrukci, různých verzích a případech použití se všemi technickými informacemi, které potřebujete vědět.

Začněme renomovaným a notoricky známým RC4, který po léta byl a bude vrcholem závodění a rychlosti.

OBSAH

  1. RC4: Závodní technologie pro všechny!
  2. The Curv: Název mluví za vše!
  3. Perfektní boty pro RC4 a The Curv – řada bot RC4

RC4: Závodní technologie pro všechny!

RC4 vždy představovala závodní lyže s nejnovějšími výkonnými technologiemi přímo ze závodního oddělení. Tyto lyže byly vyvinuty a testovány profesionálními lyžaři a jsou určeny pro velmi sportovní a ambiciózní lyžaře, kteří hledají rychlost, zrychlení a konkurenci.

Historie lyží z nich dělá jednu z nejznámějších a notoricky známých lyží na trhu, s velkou základnou fanoušků a nezaměnitelnou uznávanou hodnotou díky své zapamatovatelné a poutavé žluté barvě. I na absolutní světové špičce lyžují sportovci s modely RC4 a veškerý vývoj a inovace ze závodů jsou následně převzaty do sériových modelů RC4.

RC4 CT

Nejlepší pro nejlepší. Úžasné schopnosti přímo ze závodního oddělení pro ostré oblouky. RC4 nabízí prvotřídní přesnost a hbitost. Optimalizovaný tvar a technologie Hole Ski, která snižuje vibrace ve špičce a patě, se spojují pro nepřekonatelnou akceleraci, stabilitu a držení hran. Nový M/O Plate poskytuje ideální flexibilitu pro agresivní a hladké oblouky. Vynikající reakce na pohyby těla plus skluznice ze Světového poháru, umožňují RC4 rychle zrychlit na rychlost světové třídy.

RC4 RC PRO

Tyto specifické lyže na obří slalom nastavují nové standardy. Specializovaná konstrukce špičky a M-Plate dodávají RC4 World Cup RC Pro správnou tuhost a sílu pro maximální zrychlení. Lyže jsou vybavené žlutou závodní skluznicí Světového poháru.

RC4 RC

Vysoce výkonné lyže na obří slalom. Nová konstrukce špičky má větší tuhost pro rychlejší a dynamičtější zatáčky.

RC4 SC PRO

Nejnovější lyže v designu slalomových závodů. Specializovaná konstrukce špičky a M-Plate dodávají RC4 World Cup SC Pro správnou tuhost a sílu pro maximální zrychlení. Vybavená stabilizační technologií Hole Ski a žlutou závodní skluznicí Světového poháru. Je to úžasně rychlá a hbitá závodní zbraň.

RC4 SC

Nová konstrukce špičky RC4 Worldcup SC nabízí větší tuhost pro rychlejší, dynamičtější a jako břitva ostré oblouky. Technologie Hole Ski snižuje hmotnost a vibrace pro lepší obratnost a hbitost. RC4 Worldcup SC jsou speciálně tvarovaná pro přesné slalomové oblouky.

RC4 RCS

Univerzální lyže pro velké nebo krátké oblouky pro náročné lyžaře. Tvar špičky a celková konstrukce lyží umožňují hladké oblouky středního poloměru s vynikající přilnavostí hran.

RC4 POWER TI

Univerzální lyže pro velké nebo krátké oblouky pro nejnáročnější lyžaře. Tvar a konstrukce špičky a vynikající přilnavost hran RC4 Power Ti umožňují hladké zatáčky se středním poloměrem.

RC4 POWER

Univerzální lyže pro velké nebo krátké oblouky pro nejnáročnější lyžaře. Tvar a konstrukce špičky a vynikající přilnavost hran RC4 Power umožňují hladké zatáčky se středním poloměrem.

The Curv: Název mluví za vše!

Název mluví za vše a to i v nejnovější generaci The Curv. Všestranné závodní lyže umožňují nejlepší možnou jízdu a maximální zábavu v oblouku. Lyže byly speciálně vyvinuty pro lyžování s různými poloměry, ať už krátké, střední nebo dlouhé. Díky všestranným možnostem použití jsou skutečně všestranné, aniž by byl zanedbáván výkon.

Na rozdíl od řady RC4, která klade absolutní nárok na závodní výkon, vám lyže Curv odpustí i krátkou vteřinu nepozornosti a udrží vás na hraně. Díky své hravosti a všestrannosti je lze použít v jakýchkoli podmínkách a jsou tak opravdovým všestranným pomocníkem pro ty, kteří se nechtějí zavázat pouze k jedné disciplíně.

The Curv

RC4 The Curv jsou lyže nejvyšší úrovně pro špičkové lyžaře. Kombinují výkon všestranné závodní lyže s všestranností univerzální lyže, aby byl zaručen maximální požitek ze zatáčení a také zábava od prvního oblouku až po poslední.

The Curv GT

RC4 Curv GT má vše, co oddaní lyžaři potřebují pro celou sezónu zábavy. 76 mm střed nabízí optimální rovnováhu kontroly a stability v měnících se nebo proměnlivých sněhových podmínkách.

The Curv DTX

Závodní DNA RC4 The Curv DTX dělá z této přední lyže skvělou zábavu ve vysoké rychlosti po celý den na horách.

The Curv DTI

Rovnováha plynulosti, rychlosti, přesnosti a stability znamená, že RC4 The Curv DTi vykouzlí úsměv na tváři lyžařům, kteří hledají na horách totální zábavu.

The Curv TI

Rovnováha mezi hladkostí, rychlostí, přesností a stabilitou znamená, že RC4 The Curv Ti vykouzlí úsměv na tváři seriózních lyžařů, kteří hledají totální zábavu na horách.

Perfektní boty pro RC4 a The Curv – řada bot RC4

Rozhodli jste se pro RC4 nebo The Curv? Nebo dokonce obojí? Pro lyže tohoto typu potřebujete také lyžáky, které splňují všechny výkonnostní požadavky a posunou vaše lyžování na další úroveň!

Podívejte se tedy na novou řadu bot RC4, naši zcela novou kolekci bot navrženou tak, aby závodní výkony byly dostupné všem!

 
Doporučené produkty

THE CURV DTX MT + RSX Z12 PR

Hmotnost: 2 100 g/171 cm

Radius: 15,5 m/171 cm

THE CURV DTI AR WS + RS 11 PR

Hmotnost: 1 950 g/164 cm

Radius: 13 m/164 cm

THE CURV POWER TPR + RS 10 PR

Hmotnost: 1 850 g/160 cm

Radius: 15 m/160 cm

Lyžování | 5.10.2023

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz