Úvod » Novinky » Běžkařina » Nové modely Aerolite nabízí širokou škálu běžek

Nové modely Aerolite nabízí širokou škálu běžek

Kolekce Aerolite je pro každého, kdo chce začít s běžeckým lyžováním pro zábavu a pro ty, kteří chtějí dosáhnout další výkonnostní úrovně. Díky použití vysoce kvalitních odolných jader na bázi Air Core Basalite vás každý model Aerolite okamžitě zaujme znatelnou lehkostí jak v ruce, tak na sněhu. Nová geometrie špičky je kombinována s osvědčenými skluznicemi, brusy a vykrojeními, které vycházejí ze Světového poháru. Specializovaná konstrukce zajišťuje vysokou rychlost a stabilitu při skluzu.

Aerolite Skate 90

Aerolite Skate 90 je novou alternativou k modelům World Cup. Pokud chcete zlepšit svůj závodní výkon, tato extrémně lehká běžka s konstrukcí Air Core Basalite Pro je pro vás ideální. Boční tvar a skluznici přejímá z modelů z mistrovství světa v kombinaci se stabilní konstrukcí. Tyto vlastnosti poskytují vysokou rychlost a stabilitu při skluzu. Pro přesnější výběr jsou běžky nabízeny ve dvou tvrdostech.

Aerolite Skate 80

Pokud hledáte dokonalého parťáka pro svůj první běžkařský maraton, najdete ho v Aerolite Skate 80. Extrémně lehká běžka s konstrukcí Air Core Basalite Pro přesvědčí nejen svou lehkostí, ale také stabilní charakteristikou kontroly při skluzu. Skluznice DTG WC Plus zajišťuje špičkové skluzové vlastnosti za všech sněhových podmínek.

Aerolite Skate 70

Název mluví za vše. Díky extrémně lehkému jádru je Aerolite Skate 70 připraveno na závody a poskytuje zvláště hladký bruslařský výkon se stabilními vodícími vlastnostmi při klouzání pro závodní začátečníky. Její velmi dobré skluzové vlastnosti jsou zásluhou Speed Grinding 2.0 a skluznice World Cup Pro, díky čemuž jsou dokonalou běžkou za všech podmínek.

Aerolite Skate 60

Osvědčená kvalita s novým vzhledem: Aerolite Skate 60 září díky lehké konstrukci Air Core Basalite, Speed Grinding 2.0 a skluznici World Cup Pro. Díky své nízké hmotnosti a vynikajícím skluzovým vlastnostem je to ideální běžka pro začátečníky pro bruslení.

 
Doporučené produkty

AEROLITE SKATE 90 + RACE SKATE

Hmotnost: 1 190 g/186 cm

Skluznice: World Cup Plus

AEROLITE SKATE 70 + CONTROL SKATE

Hmotnost: 1 200 g/186 cm

Skluznice: World Cup Pro

AEROLITE SKATE 80 + RACE SKATE

Hmotnost: 1 270 g/186 cm

Skluznice: World Cup Pro

Běžkařina | 12.1.2024

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz