Úvod » Novinky » Běžkařina » První volba šampionů - Speedmax 3D

První volba šampionů - Speedmax 3D

Pokud chcete vědět, co je první volbou šampionů v běžeckém lyžování, stačí se podívat na jakékoli pódium světového poháru a odpověď je jasná: Speedmax 3D. Jsou snadno rozpoznatelné podle žluté voskovatelné boční stěny, která jim umožňuje ušetřit setiny sekund, které mohou být rozhodující pro vítězství. Široký výběr 3D modelů Speedmax do různých podmínek se v sezóně 21/22 rozšířil o další speciální model: Speedmax 3D Skate 61K, který byl speciálně zkonstruován pro měkké podmínky a úspěšně se osvědčil v mnoha závodech Světového poháru.

 

Stejně jako v předchozích sezónách pro různé povrchové podmínky pro bruslení jsou tu modely Speedmax 3D Skate Plus a Speedmax 3D Skate Cold. Skluznice a hrany modelů Plus jsou speciálně určeny pro použití při teplotách -10° C a teplejších. Modely Cold jsou navrženy pro použití při teplotách -2° C a chladnějších. Kromě toho je od sezóny 21/22 v nabídce i Speedmax 3D Skate 61K, který je vybaven skluznicí World Cup Plus. Tato konstrukce běžek byla vyvinuta speciálně pro měkké sněhové podmínky snížením tlaku na špičku a patku běžek, což se osvědčilo v mnoha závodech Světového poháru.

Běžky Speedmax 3D a jejich nezaměnitelná žlutá voskovatelná boční stěna je vyrobena ze strukturovaného základního materiálu, který lze navoskovat tekutým voskem, což poskytuje podstatné snížení třecího odporu ve stopě nebo při bruslení. Výsledkem je pozoruhodné zvýšení rychlosti. To vše je dále podporováno skutečným srdcem všech 3D modelů Speedmax: jejich jedinečná technologie Cold base bonding - lepení za studena. Skluznice je chráněna, protože je připevněna k běžkám tím, že se vyhýbá kombinaci tepla a tlaku. Sportovci Světového poháru spolu se svými podpůrnými posádkami oceňují zlepšenou použitelnost vosku a brousitelnost hran - nemluvě o maximální rychlosti.

fischer speedmax 3d

 
Doporučené produkty

SPEEDMAX HELIUM SKATE 61K

Hmotnost: 950 g/186 cm

Skluznice: World Cup Plus

SPEEDMAX 3D SKATE PLUS

Hmotnost: 1 030 g/186 cm

Skluznice: World Cup Plus

SPEEDMAX HELIUM SKATE PLUS

Hmotnost: 950 g/ 186 cm

Skluznice: World Cup Plus

Běžkařina | 4.10.2021

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz