Úvod » Novinky » Lyžování » Dámská kolekce sjezdových lyží Fischer MY

Dámská kolekce sjezdových lyží Fischer MY

Dámské sjezdové lyže Fischer MY jsou vysoce výkonná sbírka lyží určená speciálně pro lyžařky. Obsahují nejvyšší technologie, nízkou hmotnost a výrazný design.

My Turn

Jednoduchá, lehká, pohodlná a sportovní - My Turn je ideálním společníkem pro ženy, které se těší na krásné oblouky. Lyžařkám přináší plno výhod na sjezdovku, jako jsou Sandwich Sidewall Construction a Air Tec, které dělají lyže lehké, ale stabilní. My Turn jsou snadno ovladatelné lyže, díky nimž se můžete cítit plný energie i na konci dne.

My Mountain

Proč se omezovat, když můžete mít všechno? Ať už jste na svahu, v hlubokém sněhu nebo mimo sjezdovku - všude jste doma a užívejte si svobodu, kterou vám lyže nabízí. Dámské lyže Fischer My Mountain vám nabízí čistý požitek z lyžování, a to jak na sjezdovce, tak i mimo sjezdovku. Konstrukce Air Tec v kombinaci s All Mountain Rocker spojuje plynulé lyžování a vynikající výkon.

My Ranger

Pro dobrodruhy, kteří chtějí posouvat hranice, není žádná hora příliš strmá ani příliš vysoká a žádný skok příliš nebezpečný. Potřebujete tedy lyže, na které se můžete spolehnout. Fischer My Ranger s dřevěným jádrem jsou lehkou pro stoupání, takže si můžete plně využít jízdu z kopce. Tato lyže je působivá ve všech disciplínách.

My Transalp

Absolutně minimální váha s maximální stabilitou: Fischer My Transalp má své místečko v srdci každé skialpové lyžařky. Carbon Tex je tajná složka, která dělá tyto lyže lehké a zároveň snižuje vibrace na minimum. Vhodná pro optimální výkon i při náročných sjezdech.

 

Lyžování | 11.12.2018

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz