Úvod » Novinky » Lyžování » Lyžařské boty RC4 The Curv

Lyžařské boty RC4 The Curv

Lyžařské boty RC4 THE CURV byly vyvinuty v úzké spolupráci mezi technickými specialisty Fischer a špičkovými sportovci, aby mohli nabídnout vysoce sportovní jízdu, precizní kontrolu a fantastické zážitky z lyžování. Novinka, která vyniká výjimečnou úrovní zpracování a designu, výborně padnoucí formou a maximální kontrolou. Plynule navazuje na čistě závodní lyžařské boty.

Flex Control

Tepelně tvarovatelná kompozitní vložka skeletu garantuje maximální kontrolu a konstantní vlastnosti ve flexi při různých podmínkách a teplotách. Lyžař se tak může zcela koncentrovat na svůj výkon a naplno využít potenciál..

Precision Steering

Do puntíku vyladěná geometrie přední části skeletu dovoluje extrémní úhly při projíždění oblouků a díky efektivnímu anatomickému přizpůsobení přináší také maximální kontrolu a optimální přenos sil. Řídíci impulsy jsou precizně a beze ztrát přenášeny od nohou k lyžím - noha a lyže fungují dohromady jako maximálně efektivní řídící jednotka. Manžeta dovoluje dodatečnou rotaci podél vertikální osy. Individuální nastavení a přenos sil beze ztrát zaručují ryzí sportovní charakter.

Connected Fit

Už při prvním nazutí bude jasno: u nových bot Fischer CURV sedí vše perfektně. Skelet i vnitřní botička jsou absolutně perfektně vzájemně sladěné. Sofistikovaná vnitřní botička nabízí nejvyšší komfort, skelet je výborně ergonomicky předtvarovaný. Connected Fit znamená 100% kontrolu a komfort pro sportovní lyžaře, co kladou důraz na výkonnost, kvalitu i design.

Vacuum

Revoluční technologie VACUUM nabízí nekompromisně přesné vytvarování skeletu dle individuálních parametrů nohy. Díky špičkové technologii je tvarování lyžáků Fischer na zcela nové úrovni a je tak ideálním způsobem, jak dosáhnout optimálního přizpůsobení lyžařských bot.

 

Lyžování | 29.11.2017

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz