Úvod » Novinky » Lyžování » Fischer RC4 The Curv s trojitým rádiusem

Fischer RC4 The Curv s trojitým rádiusem

Fischer THE CURV jsou mimořádně blízko k profesionálnímu vybavení ze Světového poháru, ale stále vhodné na sjezdovku. THE CURV jsou extrémně výkonné lyže díky velmi kvalitním technologiím: Trojitý rádius umožňuje dosud nedosažitelné dynamické oblouky, koncept Progressive Sidecut znamená, že lyže mají optimální rozměry pro preferovaný lyžařský styl a karbonový laminát Diagotex je znám ze závodění. Zajišťuje perfektní oblouk. Dvojdílná deska Curv Booster zajišťuje velmi rychlé zatáčení a zajišťuje optimální přenos výkonu. To znamená, že každý oblouk je prostě úchvatný!

Trojitý rádius

Trojitý rádius THE CURV umožňuje lepší kontrolu a přenos síly po celou dobu jízdy - začíná hned při zahájení oblouku a přes fázi skluzu po hraně až do konečného zrychlení na konci oblouku.

DiagotexTM

DIAGOTEXTM je inovativní diagonální uhlíková mřížka pro nejlepší torzní stabilitu. DIAGOTEXTM pomáhá vyvažovat odstředivé síly v rychlých obloucích, abyste zůstali dokonale v oblouku pro maximální výkon a stabilitu směru jízdy.

Přesná velikost

Lyže se vyrábí v různých délkách - každá je perfektní pro jiný lyžařský styl. Každá délka tak nabízí dokonale vyvinutou konstrukci Trojitého rádiusu pro dokonalé krátké, střední nebo dlouhé oblouky.

Curv Tech

Ty nejlepší a nejvíce inovativní materiály se používají v řadě THE CURV, aby vytvořily jedinečné závodní lyže na sjezdovku. Díky průkopnické konstrukci, vysoce kvalitní výrobě, Trojitému rádiusu, Titanalu a karbonovým komponentům se lyžování na sjezdovce posune na zcela nový rozměr z hlediska přesnosti a výkonu.

 
Doporučené produkty

RC4 The Curv

Délky: 164, 171, 178, 185

Radius: 18 m/178 cm

RC4 The Curv GT

Délky: 168, 175, 182

Radius: 16 m/175 cm

RC4 The Curv DTX

Délky: 157, 164, 171, 178

Radius: 16 m/171 cm

Lyžování | 3.1.2019

© SF České Budějovice 2004-20 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz