Úvod » Novinky » Běžkařina » Nové Speedmax - lepší, lehčí, rychlejší

Nové Speedmax - lepší, lehčí, rychlejší

Zrozeno na Světovém poháru, vytvořeno pro soutěživé sportovce hledající dokonalý systém založený na jejich individuálních potřebách. Nové boty Speedmax se zvýšeným přenosem síly a vylepšeným tvarem Race přenáší sílu a impulsy přímo přes nastavitelné a váhově optimalizované vázání TURNAMIC do nových běžek Speedmax Helium s technologiemi Helium Shield a Bidirectional Air Core pro maximální výkon s revoluční hmotností 950g.

Běžky Speedmax

Zcela nové běžky Speedmax Helium s technologiemi Bidirectional Air Core, Helium Shield a novou špičkou World Cup v kombinaci s úspěšnými technologiemi Speedmax: Cold Base Bonding a Gliding Sidewall umožňují sportovcům vybojovat stovky nebo desetiny sekund, které dělí vítěze od ostatních. Zárukou je maximální výkon při revoluční hmotnosti 950g.

SPEEDMAX HELIUM SKATE PLUS

Nové Speedmax Helium Skate Plus nabízí maximální výkon při revoluční hmotnosti pouhých 950g a to díky novému jádru Bidirectional Air Core, Helium Shield a World Cup Tip. Cold Base Bonding poskytuje zlepšenou absorpci vosku a voskovatelná bočnice vyrobená ze základního materiálu nabízí optimální kluzné vlastnosti díky sníženému tření. Sportovci tak mohou získat rozhodující setiny sekund, které dělí vítěze od zbytku.

SPEEDMAX 3D CLASSIC PLUS

Tou správnou volbou pro rychlý pohyb na mokrém nebo tvrdém sněhu je Speedmax 3D Classic Plus. Konstrukce voskovatelné bočnice poskytuje hladký povrch na obouch stranách běžky, což zajišťuje snížení tření pro lepší výkon. Samozřejmě, že takto rychlé běžky nesou označení RACE CODE. Model 902: optimalizován pro podmínky -2 až +10 °C. Model 812: delší dynamická voskovací komora pro tvrdé podmínky.

TWIN SKIN SPEEDMAX 3D

Když potřebujete rychlost, nehledejte nic jiného než Speedmax 3D Twin Skin. TYto závodní a vysoce intenzivní tréninkové běžky jsou navrženy čistě pro rychlý pohyb. Cold Base Bonding a Gliding Sidewall maximalizují váš skluz, zatímco offsetové mohérové pásky Twin Skin poskytují přilnavost pro maximální přenos síly. Nový design a označení RACE CODE potvrzují, že máte vybavení pro Světový pohár.

Boty na běžky Speedmax

Nové lehké boty Speedmax se vyznačují lepším přenosem síly a agilitou se zvýšenou torzní tuhostí a flexibilním střihem v kombinaci s optimalizovaným tvarem Race. Manžeta a pata nyní obsahují Carbon Zone Control, který přenáší i ten nejmenší impuls do běžek pro maximální přenos síly a kontroly.

SPEEDMAX SKATE

Prvotřídní výkon běžkařských bot Speedmax Skate se vyznačuje prvotřídním přizpůsobením pro stabilitu a efektivní přenos síly. Nový systém šněrování a závodní tvar lépa obepíná chodidlo a lehká, pevná podrážka s kloubem Zero Play zaručují přesný a plynulý pohyb a šetří cenné sekundy. Označení RACE CODE potvrzuje, že máte na sobě vybavení pro Světový pohár.

SPEEDMAX CLASSIC

Ultralehké profesionální běžakřské boty Speedmax Classic označené RACE CODE potvrzují, že nosíte vybavení pro Světový pohár. Lehčí, pružnější 2-dílná podešev a vynikající tvar poskytují potřebnou stabilitu. Navrženo s lehkou boční podporou a hladkým předklonem pro dokonalý ohyb a přenos energie a kontroly.

Běžecké vázání Speedmax

Extrémně lehké a nastavitelné vázání TURNAMIC bez nutnosti použití nářadí umožňuje nejúčinnější přenos síly z bot na běžky pro rychlejší a efektivnější běžkování. Po optimalizaci interakce mezi komponenty boty-vázání-deska-běžky dosáhnete bezkonkurenční dynamické jízdy k vítězství.

 
Doporučené produkty

SPEEDMAX HELIUM SKATE PLUS

Hmotnost: 950 g/ 186 cm

Skluznice: World Cup Plus

SPEEDMAX SKATE

Velikosti: 40,5-48

Hmotnost: 450 g/42

SPEEDMAX 3D CLASSIC PLUS 812

Hmotnost: 1 030 g/197 cm

Skluznice: World Cup Plus

Běžkařina | 17.1.2022

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz