Úvod » Novinky » Lyžování » Lyže Fischer Brilliant - přizpůsobené na míru

Lyže Fischer Brilliant - přizpůsobené na míru

Fischer Brilliant je elegantní a mnohostranná kolekce s absolutním zaměřením a přesností. Jedním slovem jedinečný a to díky mistrovskému řemeslnému zpracování.

TOP kolekce od mistrů výroby

Brilliant Selection se skládá z prémiového, individuálního výběru pěti nejlepších a nejkvalitnějších lyžařských modelů, které nabízí Fischer. Výběr byl proveden s rozsáhlým odborným know-how. Do této kolekce se dostávají jen velmi speciální lyže s možností proměny v pravé mistrovské dílo. Tyto modely jsou vylepšeny specifickým použitím špičkových technologií a speciálních materiálů, jako je karbon a aramid. Kolekce Brilliant vyniká pečlivým řemeslným zpracováním a profesionálními úpravami.

Individuální úprava

Kolekce Fischer Brilliant je v každém ohledu jedinečná. Stejně jako u drahých kamenů, je přesná povrchová úprava odborníkem s použitím vysoce kvalitních surovin opravdové mistrovské dílo. Každý model Fischer Brilliant Selection je jedinečný díky speciálnímu procesu dokončování, kdy se lyže přizpůsobí a individualizují vlastním jménem nebo dokonce fotografií, které jsou na ně umístěny.

 

Lyžování | 10.5.2019

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz