Úvod » Novinky » Lyžování » Fischer ONE TWO

Fischer ONE TWO

FISCHER ONE a FISCHER TWO mají jasný cíl učinit lyžování zábavnějším a lepším zážitkem pro nejmenší lyžaře a jejich rodiny.

Mnoho rodičů si vyzkoušelo, kolik úsilí stojí předat svou vlastní vášeň pro lyžování svým dětem. Začíná to přípravou dětí na kopec a nejtěžší je často obout lyžařské boty.

Dětské lyžařské boty byly tradičně miniaturizované verze konstrukcí pro dospělé, což vedlo k botám, které jsou příliš těžké, tuhé a pro malé děti je obtížné s nimi manipulovat. S FISCHER ONE a FISCHER TWO jsme zpochybnili status quo a rozhodli jsme se znovu objevit způsob, jakým jsou lyžařské boty konstruovány pro příští generaci lyžařů.

FISCHER ONE a FISCHER TWO se snadno a intuitivně nasazují díky jedinečnému designu široce otevřeného vstupu a systému zavírání, které jsou testovány dětmi a schváleny rodiči.

Skořepina lyžařských bot byla navržena tak, aby umožnila snížit hmotnost a snížit materiál tam, kde to není potřeba. Díky tomu jsou boty lehčí a zároveň poskytují potřebnou stabilitu pro podporu správného rozvoje lyžařské techniky. Hřejivá a odolná dvouvrstvá vodotěsná konstrukce kamaše v kombinaci s nově tvarovanou vložkou chrání nohy před navlhnutím a chladem.

Mezi další funkce, díky kterým jsou nové FISCHER ONE a FISCHER TWO ideální volbou pro děti, patří standardně montované podrážky GripWalk, indikátor levé/pravé boty a přiložené vycpávky pro přizpůsobení.

FISCHER ONE a FISCHER TWO byly oceněny za svou mimořádnou inovaci a design a nedávno byly oceněny prestižní cenou ISPO 2022.

 
Doporučené produkty

ONE

Velikosti: 15,5-17,5

Hmotnost: 400 g

TWO

Velikosti: 18,5-20,5

Hmotnost: 415 g

Lyžování | 11.11.2022

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz