Úvod » Novinky » Lyžování » Novinky z oblasti sjezdu na sezónu 20/21

Novinky z oblasti sjezdu na sezónu 20/21

Vize značky Fischer pro příští rok je být první volbou pro každého sportovce. Při hledání správné lyže jsou určující faktory, jako je úroveň lyžaře, výška, hmotnost a konkrétní typ lyžování. Pohlaví tedy nehraje žádnou roli. V důsledku toho již Fischer nebude nerozlišovat mezi lyžařskými modely pro ženy a muže, ale otevírá rozsah všem lyžařům.

RC4 - JSTE PRO NĚ STVOŘENI?

Nový Race Cut 4 je to nejlepší pro ty nejlepší. RC4 byly vyvinuty s těmi nejlepšími světovými sportovci, aby nabídly přesnost a kontrolu, jakou byste očekávali od závodních lyží Fischer.

Nový tvar umožňuje okamžité zrychlení s bezkonkurenční přilnavostí hran a stabilitou pro jeho ovládání. Nová závodní deska Fischer poskytuje přesně tu správnou úroveň tvrdosti pro plynulé a pevné zatáčky na všech úrovních. Reakce lyží na povel vašeho těla je okamžitá. Tak buďte první.

KOLEKCE RC4 CURV

Řada Curv poskytuje přesný a pohodlný střih a špičkový výkon. Model Curv vychází z nového konceptu šířky ve třech různých tvarech iFIT. Poskytují vynikající pohodlý pro úzké až široké nohy. Další funkce na vnitřní botičce a na skeletu umožňují dokonalé přizpůsobení individuálním potřebám. Dokonalé přizpůsobení řady Curv zaručuje absolutní přesnost při každém oblouku.

Lyžáky RC4 Curv GT jsou ideální pro úzké nohy. Jsou navrženy tak, aby se daly snadno přizpůsobit a poskytovaly dokonalou kontrolu. Díky snížené váze jsou obzvláště lehké.

Výrazný koncept vnitřní botičky je navržen tak, aby odpovídal každému aspektu nohy lyžaře. Podložky lze použít pro zajištění přímého kontaktu mezi každou částí vložky a skeletem. V oblasti achilovky a kotníku lze použít vycpávky.

Technologie Fischer VACUUM se používá k tvarování skeletu pro přesnější vnější a vnitřní pohodlí. Pro finální jemné doladění lze nastavit úhel sklonu boty dopředu, aby odpovídal úrovni vašich schopností a stylu lyžování. S novýmy RC4 Curv GT dosáhnete perfektní maximální rychlosti, maximální kontroly a pohodlí.

FISCHER iFIT SYSTEM

Pomocí Fischer tabulky iFIT najdete svoji individuální velikost dle horizontální osy. Poté požadovaný segment výkonnosti lyžaře na vertikální ose a nakonec stačí vybrat tvrdost/flex navrhovaného modelu.

 

Lyžování | 31.1.2020

© SF České Budějovice 2004-20 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz